yılın ilk seçiminde göktaş rakipsiz başkan seçildi

04.01.2014 00:00
Esnaf ve Sanatkar Odaları'nda seçim startı verildi.

Yağlı Boyacılar Esnaf Odasfnın olağan genel kurulu yapıldı SALİH DIPTAS Yılın ilk seçiminde Göktaş rakipsiz başkan seçildi Adana ESOB'a bağlı Adana Yağlı Boyacılar Esnaf Odası'nın olağan Genel Kurulu tek liste ile yapıldı.ESOB Başkanı Kazım Barışık'ın divanı yönettiği seçimde, Mustafa Göktaş Oda Başkanlığına oy birliğiyle yeniden seçildi Adana Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği ne (Adana ESOB) bağlı esnaf ve sanatkarlar odalarının 4 yılda bir yapılan olağan genel kurulları başladı Yılın ilk seçimi Adana ESOB'a bağlı Adana Yağlı Boyacılar Esnaf Odası tarafından gerçekleştirildi Adana ESOB Eğnim ve Hizmet Bınası'ndakı Ahi EvranToplantı Salonunda.

Bakanlık Temsilcilerinin yeterli çoğunluk Dulunduğu yoludakı oluruyla gerçekleştirilen Olağan Genel Kurulun Divan Başkanlığına oy birliğiyle TESK Yönetim Kurulu Ûyesı ve Adana ESOB Başkanı Kazım Barışık seçilirken, yardımcılığına Birlik Başkan Vekili ve Mmibûsçüler Esnaf Odası Başkanı Nihat Sözütek. Katipliklere se Çiçekçiler Esnaf Odası Başkanı Süleyman Oğuz.

Erkek Berberleri Esnaf Odası Başkanı ilhami Uygunsözlü ile Sebzeciler Esnaf Odası Başkam Mesut Yalı getirildi Divan Başkam Barışık, gündem gereği sayg duruşu yaptırıp, istiklal Marşı okunduktan sonra genel kurula katılan bayan üyeleri, meselelerine sahip çıkarak. görevlerini yaptıkları için salonda bulunanlara alkışlatarak takdir aldı Banşık.

oda üyelerine de katılımlarından dolayı teşekkür ederken. 'Birbirimize sahip çıkacağız.

Çözeceğimiz her türlü meseleniz için sonuna kadar mücadele ederim. Bu makama sizlere hizmet için geliyoruz Bu Birlik Adana'da 01 plakamız gibidir Bu tesisin başka örneği Türkiye'de yok.

Herkesin destek aldığı b-r yerler var. Ama biz.

bu hizmet binasını yaparken de. Allah'ın dışında hiç kimseden yardım almadık.

Ben ırk. renk.

din. dil aynmı yapmam, yapanı da sevmem.

Bizim aslı görevimiz sizleri layıkıyla temsil etmektir. Bu vesileyle genel kurulunuzun, siz değerli yağlı boyacı esnafına hayırlara vesile olmasmı diliyor yönetim kurulunuza da başaniar dılıyorum'dodı Oda Başkam Mustafa Göktaş da, rakipsiz çıktığı seçimde oy kullanmak üzere işlerini bırakarak salona gelen üyelerine teşekkür ederken, "Yeni görev alacağım arkadaşlarımla çok daha güzel hizmet vermek arzusundayım Bazen içim burkuluyor.

Bir arkadaşımla sohbet ederken, babasının, annesinin öldüğünü söylüyor Acınız acımızdır Gideni geri getiremeyiz. Acılar paylaştıkça azalır, mutluluk paylaştıkça çoğalır Burada sadece ben değil 6 yönetim kurulu üyem daha var Haberleşelim, iletişim kopartmayalım.

Benim öyle bir Birlik başkanım var kı. Allah'ın izniyle kanunsuz, imkansız olmadıktan sonra çözemeyeceğimiz sorun yoktur Kazım Banşık hepimizin Birlik Başkanı Bir deramiz olduğunda, kapısmı çaldığımızda, meşemizi mümkünse mutlak çözeriz.

Önümüzdeki d v nem inşallah sizlere daha yakın olacağım'dedi Daha sonra gündem gereği yönetim, denetim kurulu faaliyet raporu, bilanço okunup, oylandıktan sonra yapılan seçimde Mustafa Göktaş yeniden başkan seçıdr Göktaş'ın yönetim ve denetim kurulu listesi şöyle Yönetim Kurulu Başkan. Mustafa Göktaş.

Yönetim Kurulu Üyelen Mehmet Balun.Ertuğrul Çcşkun.

Ahmet Gürpınar. Mehmet Emm Altun Nuri Turgut.

Hüseyin Karagün Denetim Kurulu: Mehmet Tulun.Metin Lafçı Neşat Benli (Çukurova BARIŞ) .

YORUMLAR