seydişehir birincileri sistem dersanesi'nden

04.07.2013 00:00
Seydişehir birincileri Sistem Dersanesi'nden Seydişehir Sistem Dersanesi LYS de Seydişehir ve Türkiye derecesi yaparak başarısını taçlandırdı.

Seydişehir Sistem Dershanesi Müdürü Serdar Genç yaptığı açıklamada. "Alanlarında uzman ve ilgili öğretmen kadrosu, kaliteli yayınlan, bilhassa eğitimde disiplini benimsemiş dershanecilik anlayışı ile en iyilerin tercihi olan sistem dershanesi olarak 2013 LYS de Seydişehir birincilikleri ve Türkiye derecelen yapan öğrencilerimiz ile gurur duyuyoruz.

12. sınıf öğrecımız Betül Özçelik MF-1 Seydişehir 1 sı.

Çağatay Gürol TM Seydişehirlisi ve Türkiye 377.'si.

Onur Öncel TS Seydişehir l.'si ve Türkiye 49.

'su olmuştur"dedi. Öğıenci-öğretmen ve aile iş birliğine özen göstermemiz bu başarının ana unsuru oldu diyen Müdür Genç.

"Uzun ve yorucu çalışma temposunda öğrencilerimizin öğretmen ve aile ış birliği takibi başarımızın ana unsuru olmuştur. Gerek bire-bir çalışmalar gerek dönem arası çalışma kampı gerekse akşam etütleri ve uzman rehberlik semsimiz öğrencilerimizden hiçbir fedakârlığı esirgemediğimizin birer göstergesidir.

Bizlere çalışmalarımızın karşılığını Seydişehir birincilikleri ve Türkiye dereceleri olarak veren öğrencilerimiz ile haklı olarak gurur duyuyor kendilerini ve ailelerim tebtik ediyoruz" diye konuştu. Dereceye giren öğrencilerden Çağatay Gürol da, "Dershaneye kaydolduğum günden itibaren Sistem Kadrosu bana her türlü desteği verdi.

Gerek bire bir ders saatlerinde gerekse ders dışı zamanlarda takıldığım her konuda öğretmenlerim bana yardımcı oldu. Bende bu kazanınılarla taş üstüne taş koyarak başanva giden yolda emin adımlarla ilerledim.

Tüm desteğiyle yanımda olan aileme ve Sistem Dershanesine teşekkür ederim" dedi UMUT GENÇSEYDİŞEHİR
YORUMLAR