selçuklu hem'den resim sergisi

27.04.2013 00:00
Selçuklu HEM'den resim sergisi Selçuklu Halk Eğitim Merkezi'nin, 2012-2013 eğitim-öğretim yılında açmış olduğu kurslarında yapılan el emeği göz nuru eserlerden oluşan ilk resim sergisi, Konya Mİ Merkez Alışveriş merkezinde açıldı.

7'de Selçuklu Halk Eğitim Merkezi'nin, 2012-2013 eğitim-öğretim yılında açmış olduğu kurslarında yapılan el emeği göz nuru eserlerden oluşan ilk resim sergisi Konya Mİ Merkez Alışveriş merkezinde açıldı. Sergi açılışına Selçuklu İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Yusuf Yılmaz, Konya Mİ Merkez Müdürü Nuri Şener, Selçuklu Halk Eğitim Merkezi Müdürü Latif Kaya ve müdür yardımcıları, usta öğreticiler ile çok sayıda misafir katıldı.

Selçuklu Halk Eğitim Merkezi Müdürü Latif Kaya, "Selçuklu Halk Eğitim merkezi olarak 'Herkese, Her zaman, Her yerde Eğitim' sloganı ile Mİ Konya Merkez AVM bünyesinde açmış olduğumuz kurslarımızda kursiyerlerimizin üretmiş olduğu el emeği göz nuru yağlı boya ve takı tasarım eserlerimizi sanatseverlerin beğenisine sunuyoruz" dedi. Serginin açılış kurdelesinin kesilmesinin ardından protokol üyeleri ve misafirler sergiyi gezme ve inceleme imkânı buldular.

Sergi yarın akşama kadar Mİ açık kalacak. (Hakimiyet) .

YORUMLAR