öldüren aşk

14.06.2013 00:00
Karaağaç, aylar ıce hatıra fotoğrafı I çektirdiği bölgede CESEDİ MUHTAR BULDU kayıp olan üniversite öğrencisi ağaca asılı hâlde bulundu.

Genç öğrencinin aşkına kâı İKİ SEVGİLİ İFADE VERDİ İhsan Emre Karaağaç KTÜ Maçka Meslek Yüksekokulu öğrencisi hsan Emre Karaağaç, 20 gündür kayıptı. Artvin'deki ailesi her yerde oğullarım arıyordu.

Yapılan $ütün aramalara rağmen bulunamayan . öğrenciyi dün Kozağaç köyü ormanlık alanında ağaca asılı olarak muhtar İsmail Erden buldu.

Arkadaşları, Karaağaç'ın kız arkadaşı ile sorunları olduğu ve ayrıldıkları için psikolojisinin bozuk olduğunu iddia ettiler. Sık sık kavga eden genç arkadaşlar 1 ay.

önce karakolluk olmuş ve fğ. ifade vermişler.

Karaağaç'ın-sevgisine karşılık bulamamasından dolayı intihar ettiği düşünülüyor. 7'de ' Maçka Savcısı olay yerine gelerek incelemelerde bulundu.

Ask cinneti ölüm getirdi TRABZON- 20 gündür kendisinden haber alınamayan KTÜ Maçka Meslek Yüksekokulu öğrencisi Artvinli İhsan Emre Karaağaç, Kozaağaç köyündeki ormanlık alanda kendini ağaca asmış şekilde bulundu. Edinilen bilgilere göre Kozaağaç köyü Muhtarı İsmail Erden, dün köyünden Maçka'ya doğru giderken ağaçta asılı bir genç gördü.

Muhtar Erden, hemen jandarmaya haber verdi. Olay yerine gelen jandarma ekipleri yaptıkları inceleme sonucu ağaçta asıla olan gencin Artvin Şavşat nüfusuna kayıtlı Maçka Meslek Yüksek Okulu öğrenci, 20 günden beri kayıp olan İhsan Emre Karaağaç olduğunu tespit etti.

Olay yeri inceleme ekibi ve Maçka Savcısı da olay yerine gelerek gerekli çalışmaları başlattılar. Karaağaç, cesedi Trabzon Adli Tıp Kurumu'na kaldırılırken, gerekli incelemelerin ardından intihar sebebi açıklanacak.

Adli incelemenin ardından Karaağaç'ın naşı memleketi Artvin'e gönderilecek. Öte yandan genç öğrencinin arkadaşları Karaağaç'ın üniversitede ki sevgilisi ile sorunları olduğu ve ayrıldıkları için Karaağaç'ın psikolojinsin bozuk olduğu ifade ettiler.

Sık sık kavga eden genç çift 1 ay önce karakolluk olmuş ve ifade verdiler. Karaağaç'ın sevgisine karşılık bulamamasından dolayı intihar ettiği düşünülüyor.

YORUMLAR