müdür, okulunda inşaat ustalığı yapıyor

24.08.2013 00:00
Müdür, okulunda inşaat ustalığı yapıyor Havza ilçesinde 100.

Yıl İlkokulunun Müdürü İbrahim İşleyen, okulunu yeni eğitim öğretim yılına hazırlamak için inşaat ustası gibi çalışıyor. EĞİTİM için hiçbir fedakarlıktan kaçınmayan İşleyenin müdürlük yaptığı okulu, aynı zamanda Samsun Milli Eğitim Müdürlüğü tarafın dan, 2012- 2013 Eğitim Öğre tim Yılı Toplam Kalite Yönetimi kapsamında verilen Kaliteli Kurum ödülünün de sahibi.

Çalışma önlüğünü giyerek sıva yapan, fayans döşeyen, okulun inşaat işlerini ustalıkla yapan Okul Müdürü İşleyen, AA muhabirine, okulun mas raflarını indirmek için işçi çalıştırmak yerine inşaat işleri ni elinden geldiği için kendi yaptığını söyledi. Yaz tatili döneminde ilçede lerin daha kaliteli ve temiz bir hayatın her anında bulunan öğretmen ve idareci ortamda eğitim alabilmeleri davranışlarıyla örnek olan lerin de kedisine destek için okul binasının boya ve insanlardır.

Öğretmenlerimiz ve olduğunu ifade eden İşleyen, tadilat çalışmalarını yapıyoruz" memurlarımız daha güzel "Havza 100. Yıl İlkokulu dedi.

mekanlarda eğitim verebilmek başarılı bir okul ve okulu Amaçlarının, okul idaresine adına ve bu işi yaparken okul muzun başarısını devam ve velilere yük olmadan kendi bütçesine gelecek yükü azalt ettirmek istiyoruz. Okulumuzu imkanlarıyla bir şeyler yapmak mak adına okulumuzun tamir her alanda örnek okul yapmak olduğunu vurgulayan İşleyen, ve bakım işlerini kendimiz ve elde ettiğimiz başarıları şunları kaydetti: yapıyoruz.

" devam ettirmek istiyoruz. "Okulumuzun bu yıl yak Okulun inşaat işlerini Eğitimdeki başarımızın devamı laşık 300 öğrencisi olacak.

yaparken zorlanmadığını da için binanın fiziki şartlarını da Öğrencilerimizin en iyi şekilde dile getiren İşleyen, inşaat iyileştirmek için çalışıyoruz. Bu yetişmesini istiyoruz.

Öğretmel işlerinden anladığını bu yüzden kapsamda okul idarecilerimiz er sadece ders veren veya bilgi keyifle yaptığını da dile getirdi, ve öğretmenlerimizle, öğrenci leri öğrencilere aktaran değil, AA- Özgür UYAROGLU
YORUMLAR