kesinleşen adaylar sahada

11.11.2013 00:00
Kesinleşen Adaylar Sahada üretilen senaryoların ardı arkası kesilmiyor.

Önümüzdeki günlerde bu senaryoların daha da artacağı gelen bilgiler arasında yer alıyor. "PARAYI VEREN DÜDÜĞÜ ÇALAR" Ak Parti ile ilgili piyasaya sürülen bu iddiaların başında genel merkeze parayı veren aday olur gibi çirkin iddiaların yer almasından rahatsız olduklarını ifade eden Ak partili bazı kişiler bu çirkin iftiralarla partilerinin zayıflatılmak istendiğine işaret ederek.

. Ak Partinin 30 Mart 2014 tarihinde yapılacak seçimlerde Manavgat Belediyesini alacağını üstüne basa basa söylemeleri ise parti içinde memnunluk yaratıyor.

İzleyelim ve görelim bakalım belirlenecek net aday kim olacak?. Kesinleşmeyenler kenarda.

..

30 Mart 2014 tarihinde yapılacak olan yerel seçimlerde Manavgat Belediye başkan adayı olarak isimleri belirlenen CHP'den Şükrü Sözen..

MHP'den Raşit Doğan Enhoş mahalle, köy ve belde çalışmaları sahada yoğunlaşıyorlar. Her gün belirli bir program doğrultusunda saha çalışmalarını sürdüren CHP ve MHP adaylarına karşın Ak Parti aday adaylarının saha kenarında ısınmalarını seyreden seçmen aday adaylarının biraz daha ısınmasıyla birlikte liflerinin kopabileceğini iddia ediyorlar.

Hali hazırda Manavgat Belediyesine aday adayı olan altı ismin geçtiği Ak parti'de bürokratların ve ilçe başkanı Ercan Mekteplioğlu'nunda aday adayı olabileceği var sayılırsa bu sayının Manavgat için onu bulabileceği söylentileri de ayyuka çıkmış konumda. Manavgat Ak Parti teşkilatında ve kamuoyunda her gün peş peşe .

YORUMLAR