karacan akademi ailesi the coffee home'da

27.10.2013 00:00
Karacan Akademi ailesi The Coffee Home'da Karacan Akademi Dershanesi öğretmenleri ve yöneticileri.

The Coffee Home'da düzenlenen yemekte moral depoladı SAMSUN'da yeni eğitimöğretim yılına iddialı giren Karacan Akademi Dershanesi öğretmenleri ve yöneticileri. Ataklım'un gözde mekanlarından The Coffee Home'da düzenlenen yemekte biraraya gelerek moral depoladı.

Eğitim alanında elde ettiği başarılı sonuçlarla öğrencilerin tercihi haline gelmeyi başaran vc kaliteli öğretmen kadrosu ile başarılannı sürdüren Karacan Akademi Dershanesi. 20 kişilik öğretmen vc yönetici kadrosu ile The Coffee Home'da buluştu.

Düzenlenen motivasyon yemeğinde uzun uzun sohbet etme imkanı bulan Karacan ailesi, deniz manzaralı teras katında Coffee Home'un kcvfıni çıkardı. KARACAN BÜYÜK BİR AİLE Karacan Akademi Dershanesi Müdürü Sezgin Duzak.

vcmckıe yaptığı konuşmada. Karacan Akademi Dershanesi'nin bütün çalışanları vc öğrencileri ile büyük bir aile olduğunu belirterek.

"Biz de Karacan ailesi olarak, eğitimin ve eğitimde moral motivasyonun ne kadar Önemli olduğunun farkındayız. Bizim içm yine çok voğıın geçecek vc yıl sonunda yeni başarılara imza atacağımıza inandığımız bir eğitim vılı öncesinde öğretmenlerimiz ile biraraya gelerek moral depolamak istedik.

Başarılı olabilmemiz için öğrencilerimiz kadar öğretmenlerimizin de işlerine voğıınlaşabilmesi ve bilgilerini tam kapasite ile öğrencilerimize aktarabilmesi gerekmek tedir. Bu nedenle Karacan Akademi Dershanesi olarak hem öğrencilerimiz hem de öğretmenlerimiz için elimizden geleni yapıyoruz' dedi.

Yaşar TUNÇ El
YORUMLAR