istanbul'a gelin geldi

02.10.2013 00:00
t Derince 60 Evler'in güzel kızlarından Burcu (Büyükyılmaz), By Kuzey DTM Ticaret Ltd.

Şirketinin sahibi Erdal Durmuş ile evlenerek İstanbul'a gelin gitti Melike-Ali Büyükyılmaz çiftinin güzel kızları Burcu ile Zeynep-Faik Durmuş çiftinin oğullan Erdal Durmuş'un nikahı geçtiğimiz haftasonu Yunus Emre Kültür Merkezi'ndeydi. Kız tarafını Derince'den, erkek tarafını istanbul Florya'dan dostlar, akrabalarbu mutlu günde yalnız bırakmadı.

Çiftin nikahını, Kadir Öztürk ve Demet Sezgin Öztürk şahitliğinde İzmit Belediyesi Evlendirme Memuru Süleyman Umut kıyarken sonrasında kutlamalar tebrik ve takı merasimiyle devam etti. Burcu ile Erdal balayı için Kıbrıs'a uçtu.

Damadın kardeşi ÎJmmühan Muhittinoğlu, eşi Erhan Muhittinoğlu ile takı kuyruğundaydı. Çiftin nikahını Süleyman Umut kıydı.

Şahitlikleri Kadir Öztürk ve Demet Sezgin Öztürk üstlendi Gelinin manevi annesi Özlem Gençtürk, genç çift kadar heyecanlı ve mutluydu. Gelinin arkadaşları İrem Gençtürk ve Göktuğ Gençtürk mutluluğa ortaktı.

Derinceli Burcu, Erdal Durmuş ile evlenerek İstan bul'a gelin gitti. Damadın yengesi Hamide Durmuş ve kuzeni Beyza Durmuş çiftle bir arada.

Gelinin kuzeni Canan Büyükyılmaz, bu mutlu günde de yanındaydı. Gelinin anne ve babası Melike-Ali Büyükyılmaz ve kardeşi Murat Büyükyıl maz mutlu günde.

Damadın kardeşi Nurcan Aygün çifti biran olsun yalnız bırakmadı. Damadın anne ve babası Zeynep-Faik Durmuş takı sonrasında, www.

ozgurkocaelim.tr • e-mail: cinarozgurkocaelim.

tr • TEL: 331 1111 • FAKS: 321 21 37 • P.K.

164 - IZIVT
YORUMLAR