gazlantep'te, kim tarafından ateşlendiği bil¬ kurşun, seyir halindeki

12.08.2013 00:00
GAZlANTEP'te, kim tarafından ateşlendiği bilinmeyen tabancadan çıkan kurşun, seyir halindeki otomobilin camını delip, 56 yaşındaki sürücü Kazım Bozgeyik'in kol ve bacağına isabet etti.

2'DE Otomobille giderken kurşun yedi GAZİANTEP'te, kim tarafından ateşlendiği bilinmeyen tabancadan çıkan kurşun, seyir halindeki otomobilin camını delip, 56 yaşındaki sürücü Kazım Bozgeyik'in kol ve bacağına isabet etti. Kurşunun sıyırmasıyla hafif yaralanan sürücü hastanede tedavi edilirken, polis tabancanın kim tarafından ateşlendiğini belirlemek için çalışma başlattı.

Olay, öğleden sonra Perilikaya Mahallesi 100'üncü cadde üzerinde meydana geldi. 27 PU 886 plakalı otomobiliyle seyir halinde olan Kazım Bozgeyik, nerden geldiği belli olmayan kurşunun aracın camını delip kolunu sıyırdıktan sonra bacağına isabet etmesi sonucu yaralandı.

Bozgeyik, otomobilini park ederek durumu sağlık ve polis ekiplerine bildirdi. Bozgeyik, gelen ambulansla 25 Aralık Devlet Hastar götürüldü.

Acil servise alınan Bozgeyik, ayakta tedavisi yapıldıktan sonra taburcu edildi. Bozgeyik, polis ekipleri tarafından ifadesi alınmak üzere 25 Aralık Polis Merkezi'ne götürüldü.

Polis ekipleri, Bozgeyik'in yaralanmasına neden olan kurşunun hangi tabancadan ve kim tarafından itelendiğini araştırıyor. .

YORUMLAR