ev al emekli ol

03.10.2013 00:00
EV AL EMEKLİ OL Apron İnşaat'ın düzenlediği "Ev Al Emekli 01" kampanyasına katılarak kira garantili dairelerden satın alanlara aylık 600 TL kira geliri ödemeleri başladı.

2'DE Ev alanlar emekli oldu Apron İnşaat'ın düzenlediği "Ev Al Emekli Ol" kampanyasına katılarak kira garantili dairelerden satın alanlara aylık 600 TL kira geliri ödemeleri başladı. Konya'da Mevlana Müzesinin arkasında Apron İnşaat tarafından yapılan Stüdyo Palace konutlarından uygun fiyatlarla daire sahibi olanlar kira gelirlerini almaya başladı.

Dairelerini kira garantisi ile satın alan 54 daire sahibinin aylık 600 TL kira geliri banka hesaplarına yatırıldı. Daire sahipleri anlaşma gereği 15 yıl boyunca her yıl enflasyon oranına göre artan kira geliri kazanmaya devam edecek.

Konya'daki Stüdyo Palace projesinin bir benzerini Antalya'nın Alanya ilçesi ve Eskişehir'de yapacaklarını açıklayan Cengiz Acar, "Alanya'da da 168 daireden oluşacak bir proje hazırladık. Çok şükür arsamızı da aldık ve çok kısa sürede burada temel atacağız.

İnşaatına en kısa sürede başlanacak. Eskişehir'de de 21 konut projemiz var.

Her iki projenin de ilgi göreceğini tahmin ediyoruz fakat öncelikle bizden bir daire alıp şimdi bir tane daha almak isteyenlere öncelik vereceğiz. Projemize inanıyorlar ve bize güveniyorlar, bunu boşa çıkarmamak ve hep birlikte kazanmak adına çalışmaya devam ediyoruz" diye konuştu.

(Hakimiyet)
YORUMLAR