erciyeste tek eksik vleminckx

11.09.2013 00:00
KAYSERİ RCİYESSPOR'UN HAFTA SONU OYNAYACAĞI MAÇTA, KIRMIZI KART CEZALISI OLAN GOLCÜ OYUNCU OYNAMAYACAK İRCİYES'TE TEK EKSİK VIEMİNCKK ıtsi Süper Lig temsilcimiz Kayseri Ereiyesspor'da Cumartesi günü oynanacak olan karşılaşma öncesinde tek eksik golcü futbolcu Vleminckx olacak.

Çaykur Rizespor ile oynanan karşılaşmada kırmızı kart gören ve oyun dışında kalan golcü futbolcu, son iki haftayı da gol atarak geride bırakmıştı. Cezalı vleminckx'in yerine transferin son günlerinde takviye yapan ve forvetteki elini güçlendiren Kayseri Erciyessspor, Vleminckx'in yerine büyük ihtimalle golcü olarak sahaya Turgay Bahadır'ı sürecek.

Vleminckx'in Karabük maçında sahada olacağını söyleyen Kayseri Erciyesspor Teknik Direktörü Fuat Çapa, "Vleminckx önemli bir eksik. Son haftalarda gol yollarında etkili olan bir isimdi.

Akhisar maçında yokluğunu hissedeceğiz. Ancak, bu bölgeye takviyelerimiz var.

Kayseri Erciyesspor, Akhisar maçına galibiyet için çıkacak. Eksikler kesinlikle bahanemiz olmayacak.

3 puanı almak için sahaya çıkacağız" diye konuştu. Golcü oyuncunun yokluğunda yeni transfer Turgay Bahadırdın 11 için hazırlandığı Ereiyesspor'da çok büyük bir sürpriz olmadığı taktirde, forvette Turgay forma giyecek.

Öte yandan cezalı olduğu için Rize'de forma giyemeyen Azofeifa ise Akhisar karşılaşmasında görev alacak. HABER: DURSUN AÇIKYÜREK 11 EYLÜL 2013 Sporun doğru adresi.

YORUMLAR