dünya onlann da evi!

25.07.2013 00:00
Dünya onlann da evi! Yeni Yüksektepe Kültür Demeği Manisa Şubesi, Manisa Belediyesi Hayvan Barınağını ziyaret etti.

"Dostlarımız için malzeme topluyoruz!" kampanyası İle topladıktan gazete, ilaç ve malzemeyi dernek üyeleri bannağa giderek teslim ettiler. £ efe ve Psikoloji Semmorlc Haber Merkezi Kampanyada toplanan 334 adet ilaç.

150 kg gazete. 2 battaniye malzemenin bağışı yapıldı.

Hayvan dostlarımızın sıcak yaz güneşinden çok elkflendrtlerınl ve güneş çarpması yaşadıMannm belirtilmesi üzerine.demek üyeleri, gölge alam büyütmek İçin 171 metrekarelik branda ile kapatarak, hayvanların daha rahat dolaşabileceği gölgelik alan yaptolar.

Çalışmanm sonunda üyeler hayvanlarla eğlenceli dakikalar geçirdi Yapılan çalışmayla klgıll olarak yapılan açıklamada demek başkanı Emel Tokuyan şunları söyledi: "Öncelikle Manisa Belediyesi Hayvan Barınağı yetkililerine işbirliği İçin ve Belediye Başkan Yardımcısı Hasan Eryılmaz'a ilgisi İçin kurum olarak teşekkür edryoruz.Daha öncede birkaç kez malzeme toplayarak iletmiştik Folsof ve Küttür Demeği olarak sosyal sorumluluklarımızı hatırlamak ve ona sahip çıkmak ödevimizdir.

Aynca felsefe hayata içindeki tüm varlıklarla bütüncül bir şekilde bakmayı öğreür.Dünya hepimizin evi ve diğer canlı türtenne yaklaşımımız uygarlığımızın öiçûsödür.

KOçük duyarlılıklarla çok büyük katkılar yapabiliriz.Bu etkinliğimizi sonraki zamanlarda devam ettirmeyi düşünüyoruz ve katkıda bulunmak İsteyenleri de davet ediyoruz.

Bu küçük adımda emeği geçen herkese teşekkürler, "dedi. Çalışmanın sonunda Manisa Belediyesi Başkan Yardımcısı Hasan Eryılmaz Yeni Yüksektepe Kültür Derneği Manisa Şubesine yaptıkları çalışma nedeniyle teşekkür belgesi verdi.

YORUMLAR