diyarbakırlı astrologdan 2014 kehanetleri

19.08.2013 00:00
Diyarbakırlı astrologdan 2014 kehanetleri Başbakan Köşk'e çıkacak, yeni Başbakan Arınç olacak.

Bülent Ersoy ameliyat olacak, Kılıçdaroğlu gidecek yerine Mustafa Sarıgül gelecek. Diyarbakır inanç turizminde patlama yapacak.

Son Şampiyon Galatasaray bu unvanı yeniden alacak. Engin ÖZTÜRK Diyarbakırlı Tarot, kahve falı ve rüya yorumcusu ünlü astrolog Tarık Karahan'a göre Başbakan Erdoğan'a köşke çıkarak AK Parti'yi terk ettikten sonra AK Parti dağılacak.

Cumhurbaşkanı Abdullah Gül ve Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç farklı partilerde girecekleri seçimlerden zaferle çıkacak ve Türkiye'nin yeni Başbakanı Bülent Arınç olacak. SİYASET, SANAT, SPOR İLE İLGİLİ YENİ KEHANETLER Gerek politik gerek sanat dünyası tarafından Türkiye ve Avrupa'nın birçok kentine davet edilen Diyarbakırlı Tarot, kahve falı ve rüya yorumcusu ünlü astrolog Tarık Karahan, siyaset, sanat, spor ile ilgili yeni kehanetlerde bulundu.

Başbakan Erdoğan'ın Köşk'e çıkacağını, Erdoğan'ın ardından Bülent Arınç'ın Başbakan olacağı kehanetinde bulunan Tarık Karahan, Bülent Ersoy'un ciddi sağlık sorunlarıyla boğuşacağı, 20132014 Süper Lig şampiyonluğunu Galatasaray'ın kazanacağı kehanetinde bulundu. KEHANETLERİ TUTMUŞTU Güncel yaşam psikolojisiyle ilgili tarot falını yorumlayarak insanlara psikolojik danışmanlık desteği, yaşam koçluğu ve evlilik danışmanlığı yapan Diyarbakırlı Tarot, kahve falı ve rüya yorumcusu ünlü astrolog Tarık Karahan, daha önce Mehmet Ali Erbil'in boşanacağını ve yeni sevgilisiyle beraber olacağıyla ilgili FOX TV ekranlarındaki 'Desti izdivaç' programında canlı yayında kehanetlerde bulunmuş ve dedikleri çıkmıştı.

Yine ünlü Astrolog İbrahim Tatlıses'in 2011'de saldırıya uğrayacağını 2006 yılında belirtmişti. "BAŞBAKAN KÖŞK'E ÇIKACAK" Diyarbakırlı ünlü astroloğun yeni kehanetleri de Türkiye'nin önde gelen isimleri üzerine oldu.

Türkiye'nin merakla beklediği Başbakan Erdoğan'ın, AK Parti'yi bırakıp Cumhurbaşkanı olup olmayacağı sorusuyla ilgili olarak kehanetlerde bulunan Karahan, Başbakan Erdoğan'in ilk seçimlerde Cumhurbaşkanı adayı olacağı ve seçileceği kehanetinde bulundu. TEK PARTİ İKTİDARI BİTİYOR, KOALİSYON HÜKÜMETİ GELİYOR Başbakan Erdoğan'ın Ak Parti'yi bırakması ardından Ak Parti'nin ikiye bölüneceğini ve bölünen kişilerin Abdullah Gül ve Bülent Arınç Genel Başkanlıklarındaki partilerde siyaset yapacağını belirterek, "Bu partiler arasındaki iktidar kavgasını da Bülent Arınç, fazla büyük olmayan oranda kazanacak ve Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan hükümeti kurma yetkisi alacak.

Bülent Arınç ve Gül'ün partileri arasında koalisyon hükümeti kurulacak. Başbakan'da Bülent Arınç olacak" dedi.

"CHP'DE KILINDAR0ĞLU DÖNEMİ BİTİYOR" CHP için de kehanetlerde bulunan Diyarbakırlı ünlü astrolog Tarık Karahan, "CHP'de yönetim değişikliği görünüyor. Kemal Kılıçdaroğlu liderlikten ayrılacaktır.

Mustafa Sarıgül delege oyuyla farklı çıkarak CHP'nin yeni lideri olacaktır. Ancak yine de iktidar olmayı başaramayacaktır.

" Şeklinde konuştu. "KENAN İMİRZALIOĞLU'NUN YILDIZI ÇOK PARLAK" Siyasiler arasında rahatsızlığı nedeniyle sık sık hastanede tedavi gören Başbakan Erdoğan'ın sağlık ile ilgili büyük sorunlar yaşamayacağını ve ömrünün uzun olduğu yorumlarında bulunan Diyarbakırlı ünlü astrolog Karahan, sanat dünyasından geçtiğimiz günlerde ismi uyuşturucu operasyonuna karışan ünlü aktör Kenan İmirzalıoğlu'nun yıldızının çok parlak olduğunu, sanatçının, yabancı starlarla yüksek bütçeli filmlerde oynayacağı kehanetinde bulundu.

"BÜLENT ERSOY 2014'TE HAYATİ TEHLİKESİ MEVCUT" Bülent Ersoy'un 2014 yılında safra kesesinden ameliyat olacağı kehanetinde bulundu. Karahan, "Bülent Ersoy ameliyatın ardından kalp krizi riski artacak.

Karaciğer bölgesinde kolesterol çok fazla olduğundan 2014 yılı içerisinde hayati tehlikesi mevcuttur" diye konuştu. "ORHAN GENCEBAY SİYASETE GİRERSE 0MRU KISALIR" Orhan Gencebay'a da siyaset tekliflerinin geleceği yorumlarında bulunan Karahan, "Orhan Gencebay'ın kalbine bir stend takılacak.

Ömrü uzun korkulacak bir şey yok. Halk tarafından çok seviliyor.

Kendisine siyaset teklifi gelecek ama sakın olarak kabul etmemesini öneriyorum. Eğer siyaset yapmayı kabul eder ve siyasete atılırsa ömrü kısalacaktır" yorumunu yaptı.

"AZİZ YILDIRIM FENERİ BIRAKMIYOR" Spor camiasının en çok konuşulan ismi olan Fenerbahçe Kulüp Başkanı Aziz Yıldırım'ın başkanlığı sağlığı el verdiği müddetçe bırakmayacağını kaydeden Karahan, yeni sezonda şampiyonun kim olacağı kehanetinde de bulundu: Karahan şöyle dedi; "2013-2014 YILININ ŞAMPİYONU GALATASARAY" "2013-2014 yılında süper lig'de ilk üç sırayı alacak takımlar Trabzon, Fenerbahçe ve Galatasaray olacaktır. 2014 senesi Süper Lig şampiyonu ise bir Beşiktaşlı olarak Galatasaray olacağını net görüyorum.

Yine Galatasaray şampiyonlar liginde gruplardan elenerek UEFA Avrupa liginden devam edeceği Avrupa macerasında UEFA kupasında daha önce yakaladığı başarının bir benzerini yakalayacaktır" "DİYARBAKIR İNANÇ TURİZMİNDE PATLAMA YAPACAK" Diyarbakır'da barış süreciyle birlikte ne değişiklerin olacağıyla ilgili soruya da ünlü astrolog Karahan şunları söyledi: "Türk-Kürt sorunları çözülecektir. Kardeşlik ve barış içerisinde yeni bir Türkiye olacaktır.

Diyarbakır'a çok güzel yatırımlar gelecek ve özellikle Turizmde parlayacaktır. Diyarbakır'ın yıldızı çok parlaktır.

Kentin ekonomik lokomotifini turizm üstlenecek. Aşırı derecede turist akınına uğrayarak turizmde patlama yaşanacak özellikle inanç turizminde bayağı bir yoğunluk olacaktır" .

YORUMLAR