chp'den akp'ye geçti

01.11.2013 00:00
CHPden AKPve geçti CHP Konyaaltı ilçe eğitim sekreteri Ahmet Günebakan görevinden ve partisinden istifa etti.

İstifanın ardından Ak Partiye üye oldu. Haberi 5'te CHP'den AKP'ye geçti CHP Konyaaltı ilçe eğitim sekreteri Ahmet Günebakan görevinden ve partisinden istifa etti.

İstifanın ardından Ak Parti'ye üye oldu. Ahmet Günebakan "Siyasette Hayatımızda doğru yerde, doğru beri devam eden fikir tartışmaları görevimi, bununla beraber zamanda,doğru kişilerle siyaset olmakla beraber bölgemizin aldığım görevi Antalya'ya ve yapmanın ne kadar önemli yetiştirdiği dürüst ve ülkemize yakışır bir şekilde yap- olduğunun bilincindeyim.

Antalya'mızın hakkını daima maya gayret ettim. Yapüğım Şahsım ve şahsıma güvenen kişil- koruyan ve kollayan Sayın Yaşar çalışmalarda başarılı olduğuma erle yapüğımız istişarede CHP'de Tabur un Büyükşehir adayinanıyor ve bu inancımla siyasette daha fazla siyaset yapmamın adaylığı da etkili olmuştur.

Bu daha faydalı olmak arzusundan anlamlı olmadığına karar verdim, aday adaylık Konyaaltı'da vazgeçmiyorum" dedi Bu istifamda CHP yönetim yaşayan herkes gibi benim içinde Günebakan, şunları söyledi: kadrolannda belli bir zamandan guru vericidir.' .

YORUMLAR