çatalca'nın son dakika adayları!

26.10.2013 00:00
Çatalca'nın son dakika AK Parti Çatalca ilçe Başkanlığı binası iki gündür en yoğun günlerini ya§ıyor.

Bütün aday adaylarının sözleşmişçesine aynı gün ve saatte ilçe binasına gelerek başvuru yapmaları dikkat çekti Gökay GUNER Recep KIZILTEPE Savaş BARUTÇU Hasan GÖKÇE Mustafa BURGUT Muzaffer ERGUN adayları! AK Parti Çatalca İlçe Başkanlığı'na ilk olarak Belediye Başkan Aday Aday olan başvurusu yapan Muzaffer Ergün, "Ben hizmet için talibim, hizmeti diplomalar yapmaz" dedi. Daha sonra aynı saatlerde ilçe binasına gelerek yine belediye başkan aday adaylığı başvurusu yapan Mustafa Burgut, "Hepimizin derdi Çatalca.

Çatalca'nın gelişmesi için göreve talibim" açıklamasını yaptı. Meclis adaylarını da getirdi Ergün ve Burgut'un başvurularından sonra ilçe binasına belediye meclis üyesi aday adaylarını da yanına alarak gelen Recep Kızıltepe, İlçe Başkanı Selim Güçbilmez'e aday adaylık dosyasını teslim etti.

Kızıltepe ile birlikte ilçe binasına gelen meclis üyesi aday adaylarının, Güçbilmez'in yönetiminden düşürülen ve sonrasında istifa eden isimler olması dikkat çekti. Başka partilerden aday adayı olacaklarını beyan eden isimlerin AK Parti'den belediye meclis üyesi olmak için başvuruda bulunmaları ise parti içinde tepkilere neden oldu.

Tek başına geldi Güçbilmez'den selefi İlçe eski Başkanı Savaş Barutçu da Belediye Başkan aday adaylığı başvurusunu yaptı. Barutçu'nun başvuru sırasında yanında kimse olmaması dikkat çekti.

Tek başına olarak parti binasına gelen Barutçu başvurusunu yaptı ve gitti. Parti binasına en son gelen Hasan Gökçe Belediye Başkan aday adaylığı başvuru dosyasını Güçbilmez'e verirken yanında belediye meclis üyesi aday adaylığı için başvuruda bulunmak üzere Ersin Taşkın ve Muhammet Aykın da hazır bulundu.

Şimdi versek olmaz İlçe Başkanı Güçbilmez'in tüm aday adaylarının başvurularını bizzat kendisinin alması dikkatlerden kaçmazken gelen her aday adayı ile tek tek ilgilendiği de gözlendi. Basına başvuru yaparken fotoğraf verilememesi ile ilgili ise Güçbiİmez'in tavrı "Bugüne kadar hiçbir aday adayımız ile fotoğraf vermedik.

Bundan sonra versek o da olmaz" şeklinde oldu. .

YORUMLAR