caıllou meysu outlet'e çağırıyor

22.12.2013 00:00
Cafllou Meysu Outlefe çağırıyor Meysu Outlet Alışveriş Merkezinde 27-28-29 Aralık tarihleri arasında çocuklar, fenomen haline gelmiş sevimli kahraman Caillou ile keyifli vakit geçirme şansı yakalayacaklar.

Caillou Hayal Evi'nde büyüleyici bir atmosfer içerisinde çocuklar konser coşkusu yaşayacak. Çocuklaı; Caillou'yu daha yakından canlı olarak görecekler ve Caillou ile birlikte şarkı söyleyip dans edebilecekler.

Boyama, kukla ve maske yapım atölyesi aktivitelerinde ise çocuklar yaratıcılıklarını geliştirme fırsatı bulurken, bir yandan da geçirecekleri neşeli anların tadını çıkaracaklar. Konser sonrasında ise çocuklar, Caillou ile bol bol fotoğraf çektirme imkanı da bulacaklar.

Çocuklarına unutamayacakları anlar yaşatmak isteyenlere Meysu Outlet AVM birbirinden farklı etkinlikler düzenliyor. Gülsan Gıda Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi tarafından açılan, yönetimi AVM MFÎ Partners tarafından yapılan ve açıldığı günden itibaren gerçekleştirdiği farklı etkinliklerle, Kayseri halkına hizmet eden Meysu Outlet AVM, eğlence ve sürprizlerle dolu etkinliklerini sürdürmeye devam edecek.

ha
YORUMLAR