boğaz köprüsünnden atladı

09.07.2013 00:00
Adliye Karakolu eski Başkomiseri Rafet Avcının oğlu Serhat Cem Avcı, Boğaziçi Köprüsü'nden atlayarak intihar etti Kocaeli Adliyesi Polis Karakolu'nda 4 yıl başkomiser olarak görev yaptıktan sonra 2005 yılında emekliye ayrılan Rafet Avcı şu sıralar büyük bir acı yaşıyor, iki çocuk babası Rafet Avcı'nın 35 yaşındaki oğlu Serhat Cem Avcı geçtiğimiz nisan ayında İstanbul Boğaziçi Köprüsü'nden atlayarak intihar etti.

Aradan 3 ay geçmesine rağmen İzmitli gencin cesedine hala ulaşılamadı. MADDİ SORUNU YOKTU Oğlunun intiharı üzerine adeta kahrolan emekli başkomiser Avcı, "Oğlumun ekonomik ve psikolojik hiç bir sorunu yoktu.

Belsa Plaza'da 5 tane internet kafesi vardı. Son olarak İstanbul'da büyük bir internet kafe açmıştı.

İlk eşinden ayrılmış, ikinci bir evlilik yapmıştı. İkinci evliliğinde yaşadığı sorunlar oğlumu bu duruma sürüklemiş olabilir" dedi.

Cemalettin ÖZTÜRK'ün haberi 3'te TAKSİNİN EL FRENİNİ ÇEKİYOR VE..

. Görgü tanıklarının ifadeleri ve İstanbul polisinin tutanaklarına göre intihar olayı şöyle gerçekleşiyor: "Serhat Cem Avcı, 25 Nisan gecesi saat 23.

10'da ticari bir taksiye binerek Avrupa yakasından Anadolu yakasına geçmek istiyor. Boğaziçi Köprüsü'nün orta yerinde taksi şoförüne 'Dur inip bir hava almak istiyorum' diyor.

Taksici yasak olduğunu söyleyerek aracını durdurmuyor ve gaza basıyor. Şoförün yanında oturan Avcı, el frenini çekerek taksiyi durdurup, kapıdan aniden dışarı fırlıyor ve doğruca köprünün kenarına gidiyor.

" GÖZYAŞI DİNMİYOR Serhat'ın fotoğraflarına bakarak her gün gözyaşı döken Rafet Avcı, oğlunun cesedinin bulunması için yetkililerden yardım istiyor, "30 yıl emniyet teşkilatında görev yaptım. Emniyet Genel Müdürlüğü'nün olaya el atmasını rica ediyorum" diyor.

YORUMLAR