artova bertelsmann adana çağrı merkezi açıldı

06.07.2013 00:00
Artova Bertelsmann Adana Çağrı Merkezi açıldı Bertelsmann Grubu şirketlerinden olan ve Dış Kaynak Hizmet ve Teknoloji Tedarik (Business Process Outsourcing) sektöründe dünyanın en büyük kuruluşları arasında yer alan arvato BERTELSMANN, önceki gün Adana'da gerçekleştirilen çağrı merkezi açılışı ile Adana'da da hizmet vermeye başladı.

1000 kişilik istihdam kapasiteli operasyon açılışı Adana Valisi Hüseyin Avni Coş tarafından gerçekleştirildi. Haberi 4.

Sayfada Artova Bertelsmann Adana Çağrı Merkezi açıldı Bertelsmann Grubu şirketlerinden olan ve Dış Kaynak Hizmet ve Teknoloji Tedarik (Business Process Outsourcing) sektöründe dünyanın en büyük kuruluşları arasında yer alan arvato BERTELSMANN, önceki gün Adana'da gerçekleştirilen çağrı merkezi açılışı ile Adana'da da hizmet vermeye başladı. 1000 kişilik istihdam kapasiteli operasyon açılışı Adana Valisi Hüseyin Avni Coş tarafından gerçekleştirildi.

Arvato Türkiye yönetim kadrosunun evsahipliğinde, Adana Valisi Hüseyin Avni Coş tarafından gerçekleşen Adana çağrı merkezi açılış töreni Arvato Türkiye YK Başkanı ve CEO'su Oktay Erciyaz'ın açılış konuşması ile başladı. Erciyaz yaptığı konuşmada "Türkiye de izlediğimiz büyüme odaklı stratejimizde Adana'da yapmış olduğumuz bu güzel yatırım şirketimiz için büyük önem taşımakta olup Adana ekonomisine kuşkusuz büyük katkıları olacaktır.

Arvato olarak Türkiye'deki yatırımlarımıza çağrı merkezleri haricinde de önümüzdeki aylarda hız vereceğiz." dedi.

Erciyaz'ın konuşmasının ardından arvato'nun Adana çağrı merkezinden hizmet alacak olan, ülkenin önde gelen dijital yayın platformlarından DSmart'ın Operasyonlardan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Cüneyt Türen'in beklentilerini ve ortaklaşa iş hedeflerini paylaştığı konuşma gerçekleşti ve ı JNUV 7 jMMMUETVEKı .-vJ-Ul-SlfL UKrwr bu konuşmayı takiben Arvato Bertelsmann Adana Çağrı Merkezi Operasyon Direktörü Berna Tan söz aldı.

Tan yaptığı konuşmada, müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarıyla bilinen operasyonun 7 ay gibi kısa bir sürede hayata geçirilmesinde başta Adana Valiliği olmak üzere tüm yerel kamu kuruluşlarının büyük desteği olduğunun altını çizdi. Tan'ın hemen ardından Adana Valisi Hüseyin Avni Coş da bir konuşma yaparak şehirdeki bu önemli yatırımla ilgili memnuniyeti dile getirdi.

Vali yaptığı konuşmada "Tam kapasite istihdam ve üretim gayretinin tüm dünyadaki önemli konularının başında geldiğini ve ülkemiz için de önem arz eden bu konuda Adana'da böyle bir yatırımın gerçekleşmiş olmasının doğru tercih olduğunu" vurguladı. Bölgede önemli bir istihdam artışına sebep olması hedeflenen merkezin açılışının hemen öncesinde de plaket töreni gerçekleşti ve kurdele kesim töreninin hemen ardından töreni izleyen davetliler, protokol üyeleri ve basın mensupları ile çağrı merkezi ziyaret edildi.

YORUMLAR