aöf'te tek ders sınavı için e-seminer dersleri başladı

02.07.2013 00:00
sınavı İpin e-Seminer dersleri başladı ANADOLU Üniversitesi Açıkögretim Sisteminde bahar döneminde başlayan e-Seminer projesi, yaz döneminde yeni dersler ile devam ediyor.

Açıkögretim sistemine göre öğretim yapan fakültelere kayıtlı öğrencilere tek ders sınavına hazırlık amaçlı e-Seminer dersleri başlıyor. 4'TE AOF'te tek ders sınavı için e-Seminer dersleri başladı Sınava kadar her hafta yüz yüze danışmanlık ve canlı soru çözümleri hizmeti ile öğrenenleri öğreticilerle buluşturmak amaçlanıyor.

e-Seminerler haftamn belirli gün ve saatlerinde 60 dakikalık süre ile soru-cevap yöntemiyle gerçekleştirilecek. Eş zamanlı e-Seminer dersine katılamayan öğrenciler için hazırlanan tüm e-Seminerler kaydedilerek haftalık olarak Açıköğretim e-Öğrenme Portalı'nda yayınlanacak.

Ayrıca, bahar döneminde gerçekleştirilen 110 dersin e-Seminer kayıtlarına Açıköğretim e-Öğrenme Portalı'ndan erişilebilir. Her dönem yeniden düzenlenecek olan e-Seminerlerin tarihi, saati, sunum yapacak öğretim elemanlarının isimleri ve konusu program web siteleri üzerinden öğrencilere duyurulacak.

(HM)
YORUMLAR