anadolu kervanı yola çıktı

11.11.2013 00:00
Anadolu Kervanı yola çıktı Çeşitli TV kanallarındaki programlarıyla dikkatleri çeken Anadolu Kervanfnın, 100.

program onuruna verdiği kokteyl, birçok ismi bir araya getirdi. Anadolu Kervanı 100.

program kokteyli ve Anadolu Kervanı Kültürleri Araştırma Yaşatma Derneği açılışı üst düzey yöneticilerin katılımıyla gerçekleşti. Büyükşehir Belediyesinin katkıları ile Merinos GölparkSosyal Tesislerinde düzenlenen geceye Vali Yardımcısı Mehmet Vedat Miiftüoğlu, AK Partili eski Milletvekili Faruk Anbarcıoğlu, İl Tarım Müdürü Ömer Çelik, Nilüfer Belediyesi Başkan Yardımcısı Adil Kayaoğlu, Bursa Orman Köyleri Kooperatifleri Bölge Birliği Başkanı İlhami İlhan, İnegöl Ziraat Odası Başkanı Sezai Çelik, İnegöl Süt Üreticileri Birliği Başkanı Şaban Cezitli, Bilecik Ziraat Odası Başkanı Ahmet Sevilen, Dağ-Der yönetim kurulu üyeleri, Karacabey Eskikaraağaç Sulama Birliği Başkanı, Urfa Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği Başkanı, Bilecik Osmaneli Kooperatif Başkanı katıldı.

COŞKULU KUTLAMA Ses sanatçıları Emel Örgün ile eşi Ahmet Kurt, Ali Saruhan, İnegöl Kütahyalılar ve Domaniçliler Derneği Başkan Yardımcısı, İstanbul Büyükçekmece AK Parti Meclis Üye Adayı Jale Köse Bayram ve diğer konukların yer aldığı gecede coşku dolu bir kutlama yaşandı. Anadolu Kervanı program yapımcısı ve sunucusu Fatma İstim, dernekleşme yolunda önemli adımlar attıklarını kaydettiği konuşmasında, 'Anadolu Kervanı, Türk insanını, Türk köylüsünü her yönüyle tanıtmakta önemli bir misyonu üstlenmiştir.

İlk programımızdan bugün 100. bölümünü kutladığımız programa kadar ekranlara yansıyan tüm görüntülerimiz toplumun geniş bir kesiminden övgü almıştır.

Nice 100 programlan kutlayacağımız günlerde yine sevdiklerimizle, bizi destekleyenlerle bir arada olacağımızdan asla şüphe etmiyorum" dedi. .

YORUMLAR