almira'dan maldivlere uzanan mutluluk

23.01.2014 00:00
Handan Uz BALKANSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Naci Şahin ve gelin hanımın aile dostu Şükran Bahar çiftin şahitliğini yaparak, tebrik etti.

Emre & Merve Atkın çifti, ilk danslarını romantik görüntüler eşliğinde sergiledi, Almira Hotel'de görkemli bir törenle dünya evine giren Emre & Merve Atkın çiftini, hayatlarının en anlamlı gecesinde sevenleri yalnız bırakmadı. Emekli mali mişavir Sedat manı kızı Merve Şanlı ile dünya Atkın ve eşi Emine Atkın çifti- evine girdi.

BALKANSİAD Yönin oğlu Çinici İznik firmasının netim Kurulu Başkanı Naci Şasahibi işadamı Emre Atkın, hin'in şahitliğini yaptığı çift, atmerhum Sayit Şanlı ve eşi Se- tıkları imzalarla beraberliklerivim Şanlı çiftinin diyetisyen uz- ni resmiyete taşıdı. Alkışlar eşliğinde gecenin açılış dansını romantik görüntüler eşliğinde sergileyen çift, tebrikleri kabul ettikten sonra balayı için Maldivler'e uçtu.

Hakan Bargun Dünya evine girmenin mutluluğunu yaşayan çift, bu fotoğraf karesiyle duygularını özetledi. Gülay-Yakup Altınöz Atkın ve Şanlı aileleri misafirperliği ile konuklarının takdirini topladı.

Berat-Ayşe Şen Dilek Kaymak İlknur-Ramazan Oktay Güler Öğülü ıid Menekşe, Esin, Özge İbişağaoğlu Meral-Kenan Gül Nermin-Naci Şahin , Zeynep-Ersel Oytun Hande-Erol Kılıkçıer Merve Acar Almira Hotel'de görkemli bir törenle dünya evine giren Emre & Merve Atkın çiftini sevenleri yalnız bırakmadı. Seyhan-Metin Yaran Zuhal-Tamer Kutku Yurdanur-Vehbi Yarlik Kerem Atkın, Ebru Buluç Nilgün, Aydoğan Akın Gül-Fatih Küçükçakır Alkan-Ebru Yıldırım Sema Akyıidız, Esra Özdemir Büşra-Burak Çeliktaş Şirin-Murat Yenginer Ece Kaymak Sümeyye Durmuş .

YORUMLAR