akıl oyunları akademisi yeni oyunlarını tanıttı

11.08.2013 00:00
Akıl Oyunları Akademisi yeni oyunlarını tanıttı Akıl Oyunları Akademisi tarafından verilen eğitimler 9 yıldır devam ediyor Akıl Oyunları Akademisi Kocaeli Şubesi Ramazan açtığı tanıtım stantlarıyla büyük ilgi odağı oldu.

Ramazan etkinlikleri dolayısıyla İzmit Belediyesi Doğu Kışla Parkı'nda açılan Kitap Fuarı'nda stant açan Akıl Oyunları Akademisi dikkat, hafıza, görsel geometrik algı, mantık yürütme ve sorun çözme konularında geliştirdiği son oyunları tanıttı. iftar sonrası çocuklarıyla stant başına gelen veliler çocuklarını akıl oyunlarıyla tanıştırdı.

Çocuklarının akıl oyunları konusundaki performansına hayran kalan anne babalar oyunları çok seven çocuklarının yanında oyunları izledi. Akıl Oyunları Akademisi Kocaeli şube kurucusu Dr.

Ömer Faruk Gergerlioğlu "Akıl Oyunları konusunda bir farkındalık oluşturmak istedik ve çalışmalarımız halk tarafından büyük ilgi gördü. Akıl Oyunları Akademisi akıl oyunları oynatma yöntemini kullanarak çocuklarımızın düşünme becerilerini geliştiriyor.

Akademimizin bilim adamları tüm dünya zeka oyunlarını sürekli tetkik ederek konuyu takip ediyor. BİNLERCE ÇOCUK EĞİTİLDİ Bilimsel çalışmalarımız, 9 yıldır sistematik bir şekilde ' binlerce çocuğa özel oyun rehberleri nezaretinde yapılan seanslardaki tecrübelerimizle pekişince çok nitelikli oyunlar üretmeyi başardık.

Matematiksel şekilleri ve mantık yürütme oyunlarını çocukların dikkatini azami bir şekilde toplamayı başaran eğitici ve eğlendirici bir tarzda sunmamız başarımızın sırrını oluşturuyor. Üzerinde çalıştığımız yeni oyunlarımızla resmi ve özel eğitim kurumlarında 20 kişilik zeka oyunları açarak tüm çocuklarımızın zeka gelişimine hizmet etmek istiyoruz" dedi.

28 Eylül tarihinde 8 ay boyunca sürecek Akıl Oyunları eğitim çalışmalarına başlayacaklarını belirten Dr. Gergerlioğlu 0262 331 00 33 no'lu telefon aracılığıyla daha geniş bilgi sunabileceklerini sözlerine ilave etti.

YORUMLAR