ak parti yenikent temsilcilisi toplandı

13.04.2013 00:00
AK Parti yenikent temsilcilisi toplandı AK Parti Derince Yenikent Mahalle temsilciliğinin haftalık olağan toplantısı mahalle Başkanı Halim Çetin başkanlığında gerçekleşti.

Mahalle toplantısına İlçe Başkan yardımcıları Mümin Ünal,Barış Durdağ,Rıza Yıldız ve Miraç Büyükbayraktar da katıldı. Haberi 5'de AK Parti Yenikent temsilciliği toplandı AK Parti Derince Mahalle temsilciliği haftalık olağan toplantısını yoğun bir katılımla Venüs iş merkezindeki binasında gerçekleştirdi.

İlçe Başkan yardımcılarının da izlediği toplantıda haftalık değerlendirmeler ve açılım süreci görüşüldü. ' f M w Mm AK Parti Derince Yenikent Mahalle temsilciliğinin haftalık olağan toplantısı mahalle Başkanı Halim Çetin başkanlığında gerçekleşti.

Mahalle toplantısına İlçe Başkan yardımcıları Mümin Ünal,Barış Durdağ,Rıza Yıldız ve Miraç Büyükbayraktar da katıldı. Yoğun bir katılım gösterilen toplantıda mahalle başkanı Çetin haftalık değerlendirmelerde bulundu.

Polis haftası nedeniyle mahalledeki Polis merkezinin ziyaret edildiği,Kuruçeşmde kimsesizler için Büyükşehir belediyesinin yapmış olduğu barınma evini hafta içi ziyaret ettiklerini ve çok mutlu olduklarını söyledi. Yenikent'te WC sorunu var AK Parti olarak Hükümetimiz,Büyükşehir Belediyemiz ve Derince Belediyemiz çok başarılı çalışmalar yapıyor.

Türkiye'nin son 10 yılda nerden nerelere geldiğini belirterek bugünlere gelmemizi sağlayan AK Parti Hükümetimiz ve Başbakanımıza minnettarız.Hükümetin yerelde temsilcileri olarak bizlerde çok çalışmak zorundayız.

Büyükşehir ve Derince belediyelerimiz Yenikentte çamlık olsun,Yavuz sultana kadar devam eden yürüyüş yolları ve spor alanları mahallemize büyük katkı sağladı.Venüs iş merkezi çevresinde İSU'nun yaptığı alt yapı çalışmaları,Bankaların ATM merkezlerinin yeni düzenlemesi çok olumlu çalışmalar.

Vatandaşlar şimdi yenikent merkezde tuvalet sorunu olduğunu belirterek çözüm istiyorlar dedi. Dur dağ,Ünal ve Yıldız konuştu Daha sonra mahalle yöneticileri İlçe başkan yardımcılarına mahalledeki sorun ve isteklerini anlattılar.

Özellikle açılım süreci ile ilgili bir bilgilendirmenin yapılması gerektiğini beliıttiler.SGK'da yaşana sorun nedeniyle Mali Müşavir olan Başkan yardımcısı Rıza Yıldız mahalle yöneticilerine bir bilgilendirme yaptı.

Barış Durdağ'da ,Kocaeli'de mahalle toplantılarına katılım ve çözüm üreten teşkilatlar arasında Derince'nin ilk sırada olduğunu söyledi. İlçe Başkan yardımcısı Mümin Ünal'da AK parti ailesi olarak bir ve beraber olmak zorundayız.

Çok önemli bir süreçten geçildiğini söyleyen Ünal yerel ve genelde başkanlarımızın hakkında sorun ve istekleri halkın arasında konuşmak değil,mahalle başkanına,oradan ilçe yönetimine ulaştırmalıyız dedi. Toplantı daha sonra görüş alışverişleriyle sona erdi.

YORUMLAR