polis teşkilatının 168. kuruluş yılı

10.04.2013 11:35
- POLİS TEŞKİLATININ 168.

KURULUŞ YILI - EMNİYET MENSUPLARI ATATÜRK ANITI'NA ÇELENK KOYDU (FOTOĞRAFLI) BAHADIR DEMİRÇEVİREN BALIKESİR (İHA) - Türk Polis Teşkilatının 168. kuruluş yılı etkinlikleri kapsamında Balıkesir Emniyet Müdürlüğü ve Polis Meslek Yüksekokulu'nde görevli polisler Atatürk Anıtı'na çelenk koydu.

Balıkesir Atatürk Anıtı'ndaki törene Balıkesir Vali Yardımcısı Ayhan Çiftarslan, Balıkesir Emniyet Müdürü Vekili Ali Demirel, Polis Meslek Yüksekokulu Müdürü İbrahim Şenöz, Polis Emeklileri Derneği Başkanı Turan Gürbüz, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Ömer Yalım ve Gençlik ve Spor İl Müdürü İlhan Aslan katıldı. Emniyet Müdürlüğü çelengi, Polis Meslek Yüksekokulu çelengi ve Polis Emeklileri Derneği çelengi Atatürk Anıtı'na konuldu.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunduğu törende Balıkesir Polis Meslek Yüksekokulu'nda görevli Polis Özel Harekat birimleri kıyafetleri ve teçhizatları ile ilgi odağı oldu. Öte yandan, Balıkesir'deki Türk Polis Teşkilatının kuruluş yıldönümü kutlamalarında İl Emniyet Müdürlüğünce ilk defa geçiş merasimi yapılmadı, toplum destekli sosyal faaliyetlere de yer verilmedi.

(BD-YU) 11:35:49 10042013
YORUMLAR