özgür kurgada durmak yok

31.12.2013 08:12
ÖZGÜR KURGA’DA DURMAK YOK AHA ANTALYA- Ak Parti Kemer Belediye Başkan Aday Adayı Özgür Kurga ziyaretlerine devam ediyor.

Her gün farklı noktalarda programlara katılan ve esnaf ve vatandaş ziyaretlerinde bulunan Kurga’nın bu kez ziyaret noktası Kuzdere ve Aslanbucak Mahallesi oldu. Kuzdere Çaybaşı Mahallesinde merhum Rıza Yiğit’in tevhidine katılan Kurga ardından Kuzdere Kahvesinde vatandaşlar ile bir araya geldi.

Burada Kuzdere’nin ileri gelen büyüklerinin masasına konuk olan Kurga, ardından Aslanbucak Mahallesine geçti. Kemer Yeşil Emlak sahipleri Tuncay ve İlksen İnan’ın konuğu olan Kurga daha sonra Aslanbucak Mahallesi Muhtarı ve gelecek dönem tekrar Aslanbucak Mahallesi Muhtar adayı olan İsmail Uğur’u ziyaret etti.

Kurga yaptığı açıklamada, “ Kuzdere ve Aslanbucak Mahallemizde ziyaretlerimiz oldu. Vatandaşlarımızın ve değerli büyüklerimizin ilgisine çok teşekkür ediyorum.

Ziyaretlerimizde görüyoruz ki, Kemer’de bir değişim isteği her geçen gün daha da kendisini gösteriyor. Bu arada Aslanbucak Mahallesi Muhtarımız İsmail Uğur Beyi de ziyaret ettik.

Gelecek dönem için tekrar aday olan muhtarımıza hayırlı olsun dileklerimizi ilettik”dedi. Haber: Halil ÖNCÜ 8:09 31122013.

YORUMLAR