mhp nevşehir kadın kolları il başşkanlığına sevgi ay getirildi

14.12.2012 14:58
- MHP NEVŞEHİR KADIN KOLLARI İL BAŞŞKANLIĞINA SEVGİ AY GETİRİLDİ (FOTOĞRAFLI) MERT ÖZPAMUK NEVŞEHİR (İHA) - MHP Nevşehir Kadın Kolları İl Başkanlığı görevine parti genel merkezi tarafından Sevgi Ay getirildi.

MHP Kadın Kolları İl Başkanlığı görevini yürüten Fatma Tümtürk'ün Merkez İlçe Başkan Yardımcılığı görevine seçilmesinin ardından boşalan partinin kadın kolları il başkanlığı için parti genel merkezi tarafından atama yapıldı. Yapılan atama ile birlikte Sevgi Ay partinin Kadın Kolları İl Başkanı oldu.

Ay, atama kararının ardından düzenlediği basın toplantısında, MHP bayrağını daha ileriye taşımaya azimli ve kararlı olduğunu söyledi. Türkiye'nin MHP'ye ve MHP iktidarına ihtiyacı olduğunu kaydeden Ay, mevcut iktidarın Türkiye'nin siyasi, sosyal ve kültürel hayatında ciddi tahribatlara neden olduğunu ifade etti.

Ay: "AK Parti Türkiye'yi zihnen etnik ayrışmaya ve bölünmeye götürmüş, terörü cesaretlendirip azdırmış ve Türkiye'yi teröre teslim etmiş ve terör karşısında diz çöktürmüştür. Ekonomik eşitsizlik ve gelir dağılımındaki adaletsizlik en had safhaya bu dönemde çıkmış, Cumhuriyetimizin kazanımları birer birer satılmış ve kamu harcamaları milletten gizlenmiştir" dedi.

(MÖZ-AÖ-Y) 14:58:01 14122012
YORUMLAR