kırklareli'den kısa kısa

27.05.2013 09:44
Kırklareli (A.

A) - (Anadolu Ajansı - Özgün Tiran) Kırklareli (AA) - Kırklareli Kültür Sanat ve Edebiyatçılar Derneği (KIRKSEDER) tarafından şiir dinletisi etkinliği düzenledi. Kırklareli Belediye Başkan Vekili Resul Yıldırım, Sabahattin Ali Parkı'ndaki etkinlikte yaptığı konuşmada, sanata ve sanatçıya her zaman önem verdiklerini söyledi.

Şiir yazmanın ve okumanın insan ruhunu dinlendirdiğini belirten Yıldırım, bu tür etkinliklere her zaman destek vermeye gayret gösterdiklerini kaydetti. Konuşmanın ardından dernek üyeleri yazdıklarını şiirleri okudu.

Yaklaşık, 2 saat süren etkinlikte katılımcılar keyifli vakit geçirdi. -Modifiye araçlar desibel yarışması 23.

Kırklareli Karagöz Kültür Sanat ve Kakava Festivali etkinlikleri kapsamında modifiye araçlar desibel yarışması düzenlendi. Tuning39 Kırklareli Temsilcisi Ernrecan Onursal, Galericiler Sitesi'ndeki etkinlikte yaptığı konuşmada, yarışmaya yaklaşık 60 modifiyeli aracın katıldığını söyledi.

Onursal, Tuning39 Kırklareli Temsilciliği olarak bu tür etkinlikler düzenlemeye devam edeceklerini belirtti. Daha sonra Kırklareli Belediye Başkan Vekili Resul Yıldırım, yarışmada birinci olan Murat Girgin, ikinci Cumhur Çevik ile üçüncü Emrecan Onursal'a plaket verdi.

YORUMLAR