kayseri erciyesspor, beşiktaş maçı hazırlıklarını sürdürüyor

24.08.2013 19:00
- KAYSERİ ERCİYESSPOR, BEŞİKTAŞ MAÇI HAZIRLIKLARINI SÜRDÜRÜYOR (FOTOĞRAFLI) MEHMET GÖK - ZAFER BARIŞ KAYSERİ (İHA) - Spor Toto Süper Lig'in 2.

haftasında Beşiktaş'la kendi evinde karşılaşacak olan Kayseri Erciyesspor, hazırlıklarını sürdürüyor. Kayseri Erciyesspor'un teknik direktörü Fuat Çapa, antrenman öncesinde yaptığı açıklamada, "Geçtiğimiz hafta deplasmanda puan alan tek takım biziz.

Diğer karşılaşmalarda ev sahibi takımlar maçları kazandı. Takımda iç sahada oynamanın morali var ve taraftarımızla buluşacağımız için heyecanlıyız" ifadelerini kullandı.

Beşiktaş maçının, kendileri açısından sezon içinde ne yapacaklarını gösterebilecekleri bir maç olacağını vurgulayan Çapa, "Şampiyonluk adaylarından biriyle oynayacağız. Burada en azından kendimizi tartmış olacağız.

Pazartesi günü iyi bir maç olacağını düşünüyorum. Duyduğum kadarıyla maça ilgi çok fazla.

İnşallah Beşiktaş deplasmanda oynadığını hissedecek bir maç olacak. İyi bir karşılaşma olacağına inanıyorum" dedi.

Beşiktaşlı taraftarlara 6 bin 500 koltuğun verilmesi konusunu da değerlendiren Çapa, "Bizim adımıza sıkıntı yok. Stadın kapasitesi düşünüldüğünde 6 bin 500 kişilik taraftar, stadın yüzde 20'si yapıyor.

Demek ki yüzde 80 bizim taraftar statta olacak. Biz de yüzde 80 olarak nerede oynadığımızı hissettirmemiz lazım" diye konuştu.

Öte yandan antrenmanı, Kayseri Erciyesspor Kulübü Başkanı Ziya Eren de izledi. (ZB-BH-S) 19:00:00 24082013.

YORUMLAR