hendek belediye başkanı ali inci- bayramı iyi değerlendirelim

06.08.2013 14:39
- HENDEK BELEDİYE BAŞKANI ALİ İNCİ: "BAYRAMI İYİ DEĞERLENDİRELİM" (FOTOĞRAFLI) BURAK CAN TOKYÜREK SAKARYA (İHA) - Hendek Belediye Başkanı Ali İnci, Ramazan bayramı nedeniyle bir mesaj yayımladı.

Başkan Ali İnci yayımladığı mesajda, "Ruhlara güzellik, gönüllere zenginlik veren, toplumsal hayata huzur iklimi getiren mübarek Ramazan ayını uğurlarken, aynı inancın neşesinde insanları birleştiren, kardeşliği pekiştiren, kırgınlıkları onaran bayramlardan birine daha ulaşıyor olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Dargınlık ve kırgınlıkların unutulduğu, toplumsal birlikteliğin pekiştiği, saygı ve hoşgörünün egemen olduğu, iyilik ve güzelliklerin yoğun olarak yaşandığı bayramların, bu anlamda kıymetini iyi bilmeli, fırsatı değerlendirmeliyiz.

Bayramda, aile büyüklerine, akrabalara, komşulara, arkadaş ve dostlara hürmet ve muhabbetimizi gösterelim. Yetimlerin, gariplerin, yaşlıların ve kimsesizlerin bayramlarını tebrik edip, onların tebessümüyle bayramımızı aydınlatalım.

Yaralı gönüllere, umutsuzluğa kapılanlara sevgi ve şefkat eli uzatıp manevi şifa sunalım. Yüreklerin en ağır yükü olan küskünlüklere son verelim.

Muhtaç ve kimsesizlere yardım eli uzatarak, dualarını alalım. Bu duygu ve düşüncelerle Ramazan Bayramı'nın tüm insanlığa, ülkemize ve ilimize huzur, mutluluk ve bereket getirmesini diler, sevdiklerinizle birlikte güzel bir bayram geçirmeniz dileği ile bayramınızı en içten duygularla kutlarım" dedi.

(BCT) 14:39:21 06082013
YORUMLAR