bursaspor tam kadro çalıştı

20.02.2013 12:07
- BURSASPOR TAM KADRO ÇALIŞTI - BURSASPOR, SPOR TOTO SÜPER LİG'İN 23.

HAFTASINDA DEPLASMANDA GAZİANTEPSPOR İLE OYNAYACAĞI MAÇIN HAZIRLIKLARINI SÜRDÜRÜYOR - YEŞİL-BEYAZLI EKİPTE, SAKATLIKLARI BULUNAN OYUNCULARIN TAKIMLA BİRLİKTE ÇALIŞMASI TEKNİK HEYETİ SEVİNDİRDİ (FOTOĞRAFLI) MESUT ALAN BURSA (İHA) - Bursaspor, Spor Toto Süper Lig'in 23. haftasında deplasmanda Gaziantepspor ile oynayacağı maçın hazırlıklarını sürdürüyor.

Yeşil-beyazlı ekibin Gaziantepspor mücadelesi öncesi tam kadro çalışması teknik heyeti sevindirdi. Teknik direktör Hikmet Karaman nezaretinde gerçekleşen antrenman, yaklaşık 1 buçuk saat sürdü.

Basına ilk 15 dakikası açık olarak gerçekleştirilen antrenman ısınma koşularıyla başladı. Yeşil-beyazlı ekip, ardından topla birlikte çalışma gerçekleştirdi.

Antrenmanın basına kapalı olan bölümünde ise taktik ağırlıklı çalışma yapıldığı bildirildi. Dünkü antrenmanda dizinde ödem oluştuğu için takımdan ayrı çalışan Stanislav Sestak, bugün takım ile birlikte çalıştı.

TİMSAH'A SÜT HELVALI MORAL Öte yandan antrenman öncesi bir grup yeşil-beyazlı taraftar, Özlüce Tesisleri'ne gelerek yeşil-beyazlı futbolculara süt helvası ikram etti. Teknik direktör Hikmet Karaman ile birlikte futbolcular Ömer Erdoğan, İbrahim Öztürk ve Serdar Aziz taraftarların ikram ettiği süt helvasının tadına baktı.

Yeşil-beyazlı taraftarlar, takımlarına Gaziantepspor karşılaşmasında başarı dileğinde bulunarak tesislerden ayrıldı. Yeşil-beyazlı ekip, yarın sabah saatlerinde yapacağı antrenmanın ardından saat 15:30'da Yenişehir Havaalanı'ndan özel uçak ile Gaziantep'e hareket edecek.

(MA-BÇ-S) 12:07:35 20022013
YORUMLAR