beşiri'deki trafik kazası

10.02.2013 20:20
SİİRT (A.

A) - AK Parti Siirt Milletvekili Afif Demirkıran, Batman'ırı Beşiri ilçesinde geçirdiği trafik kazasında yaralanan Kurtalan Belediye Başkanı Necat Yılmaz'a geçmiş olsun ziyaretinde bulundu. Demirkıran yaptığı yazılı açıklamada, Beşiri ilçesinde trafik kazası geçiren Kurtalan Belediye Başkanı Necat Yılmaz ve diğer yaralıları tedavi gördükleri Özel Batman Dünya Hastanesi'nde ziyaret ettiğini belirterek, sağlık durumları hakkında doktorlardan bilgi aldığını kaydetti.

Başkan Yılmaz ve eşi ile görüştüğünü ifade eden Demirkıran, açıklamasında şu ifadelere yer verdi: "Yaşanan trafik kazası hepimizi üzmüştür. Kendilerini tedavi gördükleri özel hastanede ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerimi illettim ve durumları hakkında doktorlarından bilgi aldım.

Ayrıca aynı kazada yaralanıp farklı hastanelerde tedavi altına alınan diğer hemşehrilerimizin de sağlık durumları hakkında bilgi aldım. Başkan Yılmaz'a ve diğer yaralı hemşehrilerimize acil şifalar dilerken, kazada yaşamını yitiren Gözpınarlı hemşehrimiz Abdullatif Okan'a da Cenab-ı Allah'tan rahmet, yakınlarına sabr-ı cemil diliyorum.

" Demirkıran'ın daha sonra Abdullatif Okan'ın ailesine taziye ziyaretinde bulunduğu belirtildi. Muhabir: Ayhan Mergen Meral Özdemir Yayıncı: İrfan Cemiloğlu.

YORUMLAR