Zengin Kız Fakir Oğlan yeni bölüm izle, Zengin Kız Fakir Oğlan 27. Bölüm izle, 14 Mart 2013, son bölüm izle,TRT 1, Fakir oğlan kıskançlık krizinde!

14.03.2013,Zengin Kız Fakir Oğlan 27. Bölüm hd izle,Zengin Kız Fakir Oğlan 27. Bölüm seyret, full hd izle, yeni bölüm hd izle, son bölüm hd izle & Setten en son kareler

 

Biricik, çok uzun zamandır görüşmediği ancak kendisi için çok değerli olan bir arkadaşının Türkiye'ye geldiğini duyunca onu eve davet eder. Gelecek olan kişinin başta kadın olduğunu düşünen ancak sonra erkek olduğunu anlayan Nurhan'ın, bu beklenmedik sürpriz karşısındaki tepkisi merak konusudur.

Son derece yakışıklı ve en önemlisi Biricik için değerli olan bu kişi, Nurhan için tehlike arz etmektedir. Nurhan, Biricik'e olan güveni ve kıskançlığı arasında kalırken, Sarp ve Rüyam ellerine geçen bu fırsatı sonuna kadar değerlendirecektir.


14 Mart Perşembe akşamı TRT 1 ekranlarına gelecek olan Zengin Kız Fakir Oğlan 27. Bölüm Özeti ve Fragmanı:

Zengin Kız Fakir Oğlan Genel Konusu:

Dünyada yaşanan en büyük aşk, babalar ve kızları arasındadır. Hiçbir baba kızının büyüyüp, başka bir erkeği ondan daha fazla seveceğini, ya da başka bir adamın, kızını ondan daha fazla sevebileceğine inanmaz, inanmak istemez.

Babalar erkeklerin ne kadar kötü ve acımasız olabileceklerini de bildiği için kızları üzerindeki korumacılığı bir kat daha artar. Bazen bu koruma çemberini kızlarını boğarcasına daraltırlar. İşte bizim hikayemiz de böyle bir baba kız ilişkisinden yola çıkmakta. Son derece varlıklı Kemal, küçük kızı Biricik’in oldukça sıradan ve üstüne üstlük aşırı talihsizliği yüzünden, beceriksiz, hatta aptal gibi görünen bir erkeği koluna takıp, evleneceğim adam diye eve getirdiğinde kıyamet kopar. Kafdağı’nın ardındaki Zümrüd-ü Anka'yı getiren prens bile Kemal için yeterli olmazken böyle sıradan birisinin kızının yanında olması onu deli etmeye yetmektedir.

Bir yandan çok sevdiği kızına antipatik olmamanın, diğer taraftan da bu adamdan kurtulmanın yolunu aramaya başlar. Bu yolda en büyük yardımcısı, büyük kızı Rüyam’ın nişanlısı Sarp’tır. Sarp her ne kadar zengin, kültürlü ve büyük kızına layık bir damat adayı gibi görünse de aslında kızı için tehlikeli olan damat adayıdır. Sarp Rüyam’ı aldatmaktan tutun da, zor durumdaki şirketi için Kemal'in parasına göz dikmeye kadar, her türlü dalaverayı çevirecek bir tiptir.

Yeni damat adayı karşısında kendisini parlatmak ve ön plana çıkartmak için ellerinden gelini yapar ve bu tavrı sebebiyle kayınpederi Kemal'in takdirini kazanır. İyi damat adayını değer yargıları yüzünden reddeden Kemal burnunun ucundaki asıl damat tehlikesini görmez.

Yeni damat adayı Nurhan, Kemal'in tüm çabasına, tüm kurulan tuzaklara ve engellemelere, her türlü talihsizliklere rağmen, dürüstlüğü ve iyiliği sayesinde dört ayak üzerine düşer. Biricik’in sevgisini ve ailenin güvenini kazanır.


YORUMLAR