Zengin Kız Fakir Oğlan, 23. Bölüm Fragmanı, 14 Şubat Perşembe, Yeni Bölüm seyret

Oyuncu Kadrosu : Hüseyin Avni Danyal, Ayda Aksel, Ufuk Özkan, Ecem Özkaya, Mahir İpek, Şeyla Halis, Kemal Kuruçay, Gözde Okur

 Zengin Kız Fakir Oğlan dizisi genel konusu:

Dünyada yaşanan en büyük aşk, babalar ve kızları arasındadır. Hiçbir baba kızının büyüyüp, başka bir erkeği ondan daha fazla seveceğini, ya da başka bir adamın, kızını ondan daha fazla sevebileceğine inanmaz, inanmak istemez.

Babalar erkeklerin ne kadar kötü ve acımasız olabileceklerini de bildiği için kızları üzerindeki korumacılığı bir kat daha artar. Bazen bu koruma çemberini kızlarını boğarcasına daraltırlar. İşte bizim hikayemiz de böyle bir baba kız ilişkisinden yola çıkmakta.

Son derece varlıklı Kemal, küçük kızı Biricik’in oldukça sıradan ve üstüne üstlük aşırı talihsizliği yüzünden, beceriksiz, hatta aptal gibi görünen bir erkeği koluna takıp, evleneceğim adam diye eve getirdiğinde kıyamet kopar. Kafdağı’nın ardındaki Zümrüd-ü Anka'yı getiren prens bile Kemal için yeterli olmazken böyle sıradan birisinin kızının yanında olması onu deli etmeye yetmektedir. Bir yandan çok sevdiği kızına antipatik olmamanın, diğer taraftan da bu adamdan kurtulmanın yolunu aramaya başlar. Bu yolda en büyük yardımcısı, büyük kızı Rüyam’ın nişanlısı Sarp’tır. Sarp her ne kadar zengin, kültürlü ve büyük kızına layık bir damat adayı gibi görünse de aslında kızı için tehlikeli olan damat adayıdır. Sarp Rüyam’ı aldatmaktan tutun da, zor durumdaki şirketi için Kemal'in parasına göz dikmeye kadar, her türlü dalaverayı çevirecek bir tiptir. Yeni damat adayı karşısında kendisini parlatmak ve ön plana çıkartmak için ellerinden gelini yapar ve bu tavrı sebebiyle kayınpederi Kemal'in takdirini kazanır.

İyi damat adayını değer yargıları yüzünden reddeden Kemal burnunun ucundaki asıl damat tehlikesini görmez.

Yeni damat adayı Nurhan, Kemal'in tüm çabasına, tüm kurulan tuzaklara ve engellemelere, her türlü talihsizliklere rağmen, dürüstlüğü ve iyiliği sayesinde dört ayak üzerine düşer. Biricik’in sevgisini ve ailenin güvenini kazanır.Fakir oğlan, zengin kızdan ayrılacak mı? Yeni bölümde neler olacak?
Biricik'e güzel bir hayat sunamayacağını düşünen Nurhan, ondan ayrılmaya karar verir. Ancak, bu kararını Biricik'e nasıl söyleyeceğini bilememektedir. Çaresiz kalan Nurhan'a yardım, kötü niyetli bacanağı Sarp'tan gelecektir.

Zengin Kız Fakir Oğlan 23. Bölüm Fragmanı yayınlandığında sitemize eklenecektir.

fragmani.flv&image=http://www.gazetea24.com/vGaleri/bBuyuk/Yeni-bolum-fragmanijpeg.jpeg&autostart=true&backcolor=000000&frontcolor=FFFFFF&screencolor=000000" wmode="transparent">

 

Nurhan, Biricik ve ailesine kötü davranırsa Biricik'in kendisini terk edeceğini düşünür. Sarp'ın yaptığı bu plan işlerse Biricik ve ailesi Nurhan'dan nefret edecektir.

Kemal Bey, para desteğini kabul etmesi koşuluyla Nurhan'ın ve Biricik'le evlenmesine izin verir. Para teklifini reddeden Nurhan'ın para biriktirip ev almaktan başka çaresi yoktur.

 


YORUMLAR