20 Nisan 2014 Pazar
   27.12.2012 09:20:52

Yılbaşında Okullar, bankalar, resmi kurumlar, müzeler, üniversiteler tatil mi? 1 Ocak 2013

Yılbaşında Bankalar açık mı? Yılbaşında resmi kurumlar tatil mi? Yılbaşında Müzeler Açık mı? Yılbaşında Üniversiteler Açık mı?

 2012 yılının sonuna yaklaşırken akıllardaki soru işaretleri de git gide artmaya başladı. Yılbaşında Bankalar da işleri olan kişiler için hazırladığımız bu yazımızda, Resmi kurumların Bankaların veya Okulların açık olup olmayacağı konusunda size kesin bilgiler hazırladık. Bu Yazımızda aşağıdaki soruların cevaplarına ulaşabilirsiniz.

Yılın ilk günü 1 Ocak Salı 2013 tarihinde bankalar açık mı? Sorusunun yanıtına gelecek olursak, resmi tatil dolayısıyla o gün bankaların kapalı olacağını bildirmek istiyoruz. Her yılbaşı ve resmi tatillerde olduğu gibi de bankalar o günde kafa izninde olacaklar. Bir diğer taraftan Milli eğitim bakanlığına bağlı okullar da o gün tatil olacaktır. Ayrıca resmi kurumlarda çalışanları da ilgilendiren bu haberimizde, Resmi kurumların açık olup olmayacağını öğrenmek isteyen kişilere de buradan, resmi kurumların tatil olacağını bildirmek isteriz.

Yılbaşında kapalı olması muhtemel diğer yerler ise sağlık olacakları, devlet hastanelerinin poliklinikleri, Kültür ve Turizm bakanlığına ait müzeler, Devlete ait diğer resmi kuruluşların Yılbaşında mesai bırakması beklenmektedir.
Öte yandan Vakıf üniversitelerinin bazıları da yılbaşına tatil olarak girecek. Devlet üniversitelerinin ise normal eğitim ve öğretimlerine devam etmeleri bekleniyor.

Yılbaşındaki Diğer mekanlar veya şirketlerin açık veya kapalı olduğu hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız. Bize mesajlarınızı bıraktığınız takdir de yardımcı olabiliriz.

Sevgili öğrenciler 2013 yılbaşında okullar 1 gün tatil olacak. 2013 yılının ilk günü yani yılbaşı Salı gününe denk geliyor. Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de yılbaşında 1 günlük tatil var. Öğrenciler 2 Ocak 2013 Çarşamba günü tekrar okullara dönecekler.
Sitemizden sürekli tatil haberleri bekleyen öğrencilerimize sevinçli haberi vermiş olduk: 1 Ocak 2013 Salı günü okullar tatil …

TÜRK İŞİ NOEL KUTLAMASI - TIKLA İZLE

YILBAŞI GECESİNİ NEREDE GEÇİRMELİ - TIKLA İZLE

VİCTORİA'S SECRET MANKENLERİNDEN SEKSİ YILBAŞI TANITIMI - TIKLA İZLE

HADİSE'DEN YILBAŞI ŞOVU - TIKLA İZLE

YILBAŞINDA İSTANBUL'A OLAĞANÜSTÜ TEDBİR - FOTO GALERİ

YILBAŞINDA SOKAKLARDA SIZDILAR - FOTO GALERİ

FACEBOOK'UN YILBAŞINI ERKEN KUTLAYAN KULLANICILARI - FOTO GALERİ

ANTALYA'NIN NOEL ANNELERİ - FOTO GALERİ

NUTS GÜZELLERİNDEN YILBAŞINA ÖZEL POZLAR - FOTO GALERİ

 

Yorumlar

Yorumunuz alındı!

Yorumunuz başarıyla kaydedilmiştir ve onaylandıktan sonra yayına alınacaktır.

İsim gerekli!

Mesajınızı yazınız!