Yetenek Sizsiniz'de Atalay Demirci'nin 2. tur stand up gösterisi izle / 30 Aralık 2012

Yetenek Sizsiniz'de Atalay Demirci'nin gösterisi 30.12.2012 Yetenek Sizsiniz seyret,Yetenek Sizsiniz full hd izle, Yeni bölüm izle, son bölüm izle, yeni bölüm hd izle, son bölüm hd izle, yeni bölüm full hd izle

  Atalay Demirci Acun Ilıcalı'nın hazırladığı Yetenek Sizsiniz adlı yarışma programının rating yükünü taşıdı...İnternet medyasında gün boyunca Atalay Demirci'nin nasıl bir performans ortaya koyacağı tartışıldı. Atalay Demirci için beklenti oluşturuldu. Ve Atalay Demirci müthiş yeteneği, kıvrak zekası ile beklentilere fazlasıyla karşılık verdi. Atalay Demirci'nın stant up şovu Acun Ilıcalı, Hülya Avşar ve Sergen Yalçın'ın yanısıra salonu dolduran öğrencilerle ekranlardaki milyonları güldürdü.


Atalay Demirci'den espriler:
"Öğrencileri severim..Onlar paraya pula önem vermezler...Yok ki zaten...Olmayan şeyin nesine önem vereceksin!..
"Öğrenci evinde kaldık. Öğrenciler makarna göbeklidir. Üstte bir şey yok...Ortada ince bir göbek.."
"Erkekler için çok zor öğrenci evi...Duvarlar örümcek bağlamış...O kadar çok örümcek var ki, bir ara 'Onların evi, adamları rahatsız ediyoruz" diye düşündük.

"Bizde her alet birkaç işe yaramalı. Kettle ile makarna yapabilmeliyiz. Modem kablosuna da çorap asabilmeliyiz..."
"Lisede bize bir tarihçi düştü. Her derste dedesini anlatıyor. Dedesi savaşta adam öldürmüş, dedesi kız kaçırmış, şunu dövmüş bunu halletmiş...Adam sanki 'Dede' değil de 'Dede Korkut.'"

"Şu bayramlar...23 Nisan çocuk bayramında, çocukları dizeriz, biri 2 olur diğeri 3, böyle yamulur. Hele 19 Mayıs gençlik bayramı törenleri...Kızlar pompon sallar, erkeklerin durumu büsbütün berbat. Onlar kule yapar...Üstüste çıkar, en alttaki için de bayram!.."

"Sınıf geçmek için futbolcu oldum...Bende kabiliyet yok. Yedek kaleci yaptılar. En fazla gol atan da bir buçuk iskender yiyor beleşten ben de yiyorum..."
"Maçta yaşananları aklım kabul etmiyor. Döner bıcağı ile gidiyor maça. Birini öldürürse tatmin de olmuyor. İlke sekizini kesecek. Polis soruyor, bu ne bıçağı...Adam cevap veriyor: Elmada mı yemiyek!.."
"Maçta tribünler futbolcuları çağırıyorlar...'Ahmet Buraya, Yumruk Havaya..Ayıp sokakta yapsalar döşüne dalarsın!."
"En kabadayı organ böbrek, mafası var çünkü.."
"Bu tur ne giysemden geliyorum...Sergen bey gömlek güzel. Acun bey zaten gömlekten başka birşey giymiyor..."


DİĞER PERFORMANSLAR
Gecenin en başarılı yarışmacısı şüphesiz Atalay Demirci oldu. Diğer performanslardan da akıllarda kalan şunlardı:

Serkan Aydın Dans Grubu
Serkan Aydın, 16 kişilik ekiple katıldı. Sergen Yalçın, performansı çok beğendiğini söyledi.
Oy oranı: Yüzde 82.

Hababam Debabam
Hababam Debabam iyiydi. İlk turun üzerine birşey koydu mu? Acun Ilıcalı, "Birşeyler eklemişsiniz." dedi. Hülya Avşar "Beğendiğini" söyledi. Sergen Yalçın "Ben pek beğenmedim" diye konuştu.
Oylama sonucunda Hababam Debabam yüzde 63 oranında oy aldı.


Physical Funk
Beğeni topladı. Acun Ilıcalı, 'Yetenek Sizsiniz Türkiye için bir gurur tablosu. Bu programı yapmaya karar verirken bu tür gösteriler izlemeyi hedefliyorduk. Bu hedefimize ulaştığımızın en somut göstergesi bu Physical Funk grubunun gösterisi" dedi.
Müthiş sevimli bir grup. Hülya Avşar, "Bravo" diyerek dile getirdi düşüncesini.
Sergen Yalçın da grubu çok beğendiğini ifade etti.
Physical Funk grubu yarışmada yüzde 96 oranında oy aldı.

Kuaför Rıfat
Altın makasla dans eden kuaför Rıfat. Dev makasla, testereyle saç traşı...Saça tuhaf malzemelerle şekil veren kuaför Rıfat ne kadar oy alcak?
Kuaför Rıfat sadece yüzde 26 oranında oy alabildi.

Tugay Özkan Murat Şen
Yarışmanın başarılı ekibi Tugay Özkan Murat Şen ikilisi, ilk turu geçtikten sonra bir süre dargın kalmışlar. Aralarına kara kedi girmiş. Sonra barışmışlar. Bozuşmalarının sebebi ise kareografi konusunda çıkan anlaşmazlık olmuş.

Acun Ilıcalı "Buna rağmen çok iyiydiniz. Beni şaşırttınız" dedi.
Sergen Yalçın, kareografiyi çok beğendiğini söyledi.
Hülya Avşar da dansın çok yakıştığı çok yakışıklı ikili olarak nitelendirdiği ekibin yukarılara çıkacağına inandığını belirtti.
Tugay Özkan - Murat Şen ikilisi yarışmada salondaki izleyicilerin yüzde 91'inin oyunu aldı.

Mert Çağatay Soylu
Hülya Avşar, "Sizin gözlerinize herkes hayran ben de hayranım, O gözleriniz üzerine şarkı bile yazıldı." dedi ve ekledi:
"Şimdi sizin o güzel gözlerinizin benim gözlerim olacak."
Hülya Avşar'ın şaşkın başıkları arasında gözlerini kapatan Mert Çağatay Soylu, kısa bir süre sonra Hülya Avşar gibi mavi gözlü oldu.
Mert Çağatay Soylu bu arada ellerini arkasında kavuşturdu yani gözlerinin rengini lens takarak vs. değiştirmek için kullanmadı.
Yetek Sizsiniz adlı yarışma programında yarı finale çıkacak isimler belirleniyor.
Mert Çağatay Soylu beğenildi.
Acun Ilıcalı, Mert Çağatay Soylu'nun performansının "uzaktan kumandalı" bölümü için "İyi bir gösteriydi ama işin içine elektroniği sokman yanlış oldu" dedi.
Sergen Yalçın yorumda bulunmadı.
Ve oylamaya geçildi.
Mert Çağatay Soylu seyircilerden sadece yüzde 13 oy alabildi.


Stand Up dünyasının yükselen yıldızı Atalay Demirci, bu akşam Yetenek Sizsiniz'de. Acun Ilıcalı'nın Star TV'deki programının jüri üyeleri Hülya Avşar, Sergen Yalçın ve Acun Ilıcalı.
İLK PROGRAMDA OLAY OLMUŞTU
Atalay Demirci, sadece "sunulanı" takip eden Hülya Avşar'ın pek tanımadığı bir isimdi. Bundan dolayı da Atalay Demirci'nin tarzına intikal edemeyen Hülya Avşar, henüz performansın başında çarpı butonuna basmıştı.
Buna rağmen performansına gittikçe artan bir tempoyla devam eden Atalay Demirci, kısa süre içinde hem salonu hem de alelacele çarpı butonuna basan Hülya Avşar'ı kontrolü altına altına aldı. İstediği gibi sürükledi, hatta bir ara "Hülya Hanım, biraz utanmış gibi görüyorum sizi" diyerek, hafiften dalgasını geçmeye başladı.
Bu anlarda Hülya Avşar, yaptığından duyduğu pişmanlığı sempatik mimiklerle ve masanın altına doğru girerek gösteriyordu.
Acun Ilıcalı, Sergen Yalçın, Hülya Avşar ve koca salon yerlere yatarken, Atalay Demirci performansına devam ediyor, kendisine ayrılan süreyi iki hatta üç katına çıkartıyordu.
Acun Ilıcalı, rating getirmesi kuvvetle muhtemel performansı kesmeyince o gece uzun bir "Atalay Demirci ile keyif" yolculuğuna çıkılıyordu.
Atalay Demirci o akşam, ihmal edilmiş bir yeteneği sergiliyordu.
Bu akşam da Atalay Demirci başarısını konuşacak Türkiye.
O büyük bir aksilik olmazsa gerçekleşecek de bilinmeyen Atalay Demirci'nin yarı finale hangi oy oranı ile çıkacağı.

 

 

İlk turda salonu kahkahalara boğan Atalay Demirci'nin 2.tur performansı merakla bekleniyor. Atalay Demirci'nin ilk tur performansı beğenilerek izlenmiş bu onu Türkiye çapında bir üne kavuşturmuştu. Aslında Atalay Demirci bu kadar ünlü olmasa da, Türkiye'nin hemen her ilinde ve yurt dışında gösteriler yapmış bir stand-upçı.

Atalay Demirci ikinci tur performansını izle

 

 

 

 

 Yetenek Sizsiniz'in dün geceki bölümünde Atalay Demirci'nin stand up gösterisi geceye damgasını vurdu. 

TAM NOT ALDI
Muhteşem gösteri salonu kahkahaya boğarken, Atalay Demirci ilk etapta gösteriyi beğenmeyen Hülya Avşar dahil tüm jüri üyelerinden tam not aldı.

CEM YILMAZ'IN TAHTINA ADAY DEDİLER
Acun ve Sergen'in de kahkaha atarak izlediği Atalay Demirci, gecenin ilerleyen saatlerinde Twitter'da en çok konuşulanlar arasına girmeyi başardı. Atalay'ın şovu kısa sürede internette tıklanma rekorları kırarken, "Cem Yılmaz'ın tahtına aday" yorumları da yapıldı.

İşte kahkahaya boğan o şov;

 

 

Atalay Demirci Yetenek Sizsiniz 30 Aralık 2012 Pazar izle (2.tur), Atalay Demirci Yetenek Sizsiniz 30 Aralık 2012 Pazar izle, Atalay Demirci Yetenek Sizsiniz 30 Aralık 2012 Pazar, Atalay Demirci Yetenek Sizsiniz 30 Aralık pazar performansları izle, Atalay Demirci Yetenek Sizsiniz 30 Aralık 2012 Pazar izle (2.tur) performansları


Videoları internette izlenme rekorları kıran Atalay Demirci, 2012'inin son pazarında Yetenek Sizsiniz Türkiye'de 2.tur performansını sergileyecek. Atalay Demirci 2012 yılında internette videoları en çok izlenen isimler arasında.

İlk turda salonu kahkahalara boğan Atalay Demirci'nin 2.tur performansı merakla bekleniyor. Atalay Demirci'nin ilk tur performansı beğenilerek izlenmiş bu onu Türkiye çapında bir üne kavuşturmuştu. Aslında Atalay Demirci bu kadar ünlü olmasa da, Türkiye'nin hemen her ilinde ve yurt dışında gösteriler yapmış bir stand-upçı.

Onun üne kavuşturan Yetenek Sizsiniz Türkiye gösterilerini Acunn Medya'nın yayın ilkelerine aykırı düşmeden sizler için yayınlamaya deva edeceğiz.

 

 


YORUMLAR