Yetenek Sizsiniz Türkiye Taklit Gösterisi

Yetenek Sizsiniz Türkiye son bölüm izle, Yetenek Sizsiniz Türkiye full izle, Yetenek Sizsiniz Türkiye hd izle, Yetenek Sizsiniz izle 19 ekim.

Yetenek Sizsiniz Türkiye 19 Ekim Cumartesi yeni bölüm fragmanı izle... Birbirinden yetenekli insanların yarıştığı Türkiye'nin yetenek programı yetenek Sizsiniz Türkiye'nin Cumartesi programını izlemek için haberin detayına girebilirsiniz. Yetenek Sizsiniz Türkiye, 10 Ekim 2009'da Show TV'de yayınlanmaya başlayan Acun Medya tarafından yapılan yetenek yarışması.  Bu Sezon birbirinden ilginç yarışmacılar yetenekleri ile izleyenleri büyülerken jurideki değişiklik olan Eser Yener'in esprileri ise kahkaya yol açıyor.

Yetenek Sizsiniz yeni bölümüyle Star TV'de. Performansların yarışı tüm hızıyla devam ediyor.Ekranların beğenilen yarışması ‘Yetenek Sizsiniz Türkiye’ sürprizleri, şovları ve yeni yetenekleriyle Cumartesi ve Pazar Star’da ekrana gelmeye devam ediyor. Her seferinde daha fazla şaşırtan yarışmacıların en ilginç, en iddialı, en heyecanlı yeteneklerini sergilediği yarışmada bu sezon jüri kadrosuna Eser Yenenler katıldı. Star Tv Yayın Akışı 19 Ekim 2013 (Yetenek Sizsiniz Türkiye Yarışma - Yeni Bölüm) Canlı

Star Tv Yayın Akısı 19 Ekim 2013 Cumartesi Günü ve Akşamında Yayınlanacak Arşiv Zaman Rehberi dizilerin,Yarışmaların,magazin filmlerin,maç ve Futbol Sporların,Ana Haber Programların listesine Saat Saat Ulaşmak İçin Doğru Yerdesiniz. İşte Star Tv İzle Haftalık Yayın Akışı Bugün 19.10.2013 Takibi ve Ayrıca Web Sayfamızda Bedava Star Tv Canlı Yayın İzle Donmadan,Star Tv HD Online İzle İmkanınız Bulunmaktadır.Star Tv ızle Kesintisiz live seyret. Türkiye'de Büyük Bir Beğeni İle izlenilen Kanallarından Star Tv'de yine birbirinden güzel programlar diziler, Filmler Eğlenceler ve Yarışma Programlarına Saat Saat Ulaşmak İçin Doğru Yerdesiniz.

Star Tv Yayın Akışını Günlük Listesini Sayfamızdan Tüm Detayını Takip Edebilirsiniz. Ayrıca Wev sitemizde Star Tv Canlı İzliyebilirsiniz. İşte Star Tv'nin bugün ve akşamındaki yer verilecek program listesi Tercih Ettiğiniz İçin Teşekkür Ederiz.

Direk dansıyla Yetenek Sizsiniz'i salladı - TIKLA İZLE

Doğuş Yayın Grubu'na geçtikten sonra yayın içeriğini değiştiren Star TV, yayınladığı programları da değiştirdi. Diğer ulusal kanalların yayın politikasının dışında yayın yapmayı planlayan Star TV, ABC'nin Türkiye sürümü olmayı hedeflediklerini açıkladı. Sabah kuşağında Melek Baykal'ın sunacağı bir sabah kuşağı programı ve Üstün Dökmen'in hazırlayıp sunacağı Küçük Şeyler'i eklemeye karar verdi.

Uzan döneminde ve daha sonra bir dönem Doğan döneminde de yayınlanmış olan Pazar Gecesi Sineması programını geri getirdi. Bununla beraber bir de çizgi film severler için çeşitli animasyon filmlerin yayınlandığı Düşler Sineması Kuşağını yayına koydu. Bazı dizileri yayından kaldırdı, bazı yeni diziler ekledi. Muhteşem Yüzyıl adlı diziyi TVen'e transfer olacağı ama TVen'in rafa kaldırdığı için yönetim diziyi Star TV'ye transfer etti.

 

 

 


YORUMLAR