Yetenek Sizsiniz Türkiye Star Tv Canlı izle (STAR TV) Donmadan İZLE / 3 Şubat 2014

Yetenek Sizsiniz Türkiye - Yeni Bölüm Star Tv Canlı Yayın Akışı.

    Acun Medya'nın hazırlayıp Star Tv'nin ekranlara getirdiği Yetenek Sizsiniz Türkiye yeni sezon yeni bölümü bu akşam. Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışması saklı kalmış birçok yeteneği tanıtmaya ve keşfetmeye devam ediyor. Yetenek Sizsiniz Türkiye yeni bölüm her cumartesi ve pazar günleri 20.00'de Star TV kanalında.

 YETENEK SİZSİNİZ TÜRKİYE yeni sezonunda Star TV'de devam ediyor.. YETENEK SİZSİNİZ TÜRKİYE Acun Medya tarafından organize ediliyor ve ekrana geliyor.. YETENEK SİZSİNİZ TÜRKİYE yeni jüri üyesi Eser Yenenler ile renkli sahnelere konuk oldu ve olmaya devam ediyor..YETENEK SİZSİNİZ TÜRKİYE jürisi Acun Ilıcalı, Hülya Avşar ve Eser Yenenler'den oluşuyor. Bu sezon Sergen Yalçın yerine gelen Eser Yenenler esprileri ile seyircileri güldürerek YETENEK SİZSİNİZ TÜRKİYE'ye renk katıyor. YETENEK SİZSİNİZ TÜRKİYE 2. Tur bu akşam 19 Ocak CUMARTESİ Star TV'de 20.00'den itibaren yayınlanıyor.

 Yetenek Sizsiniz Türkiye

Birinci turda gösterdikleri performansları ile jüriden evet alan yarışmacılar bu etabı da geçerlerse yarı finale yükselecekler.

Evet mi hayır mı? 2.turda heyecan başlıyor.
Her seferinde daha fazla şaşırtan yarışmacıların en ilginç, en iddialı, en heyecanlı yeteneklerini sergilediği yarışmada heyecan devam ediyor. 
Acun Ilıcalı, Hülya Avşar ve Eser Yenenler’in jüri üyeliğinde Türkiye’nin her yerinden seçilmiş binlerce yarışmacı, yeteneklerini sergileyip, büyük finale kalabilmek için her hafta diğer yarışmacılar ile kıran kırana mücadele edecek. 

Alp Kırşan’ın neşeli sunumu...
Yarışmacıları sahne öncesi karşılayıp, onların bazen heyecanını dindiren, bazense daha da heyecanlandıran Alp Kırşan'ın sahne arkası sunumuyla "Yetenek Sizsiniz Türkiye" bu akşam Star’da. 

Yayın Günü: 19 Ocak Pazar
Yayın Saati: 20.00

 STAR TV CANLI YAYIN

 Yetenek Sizsiniz Türkiye'in son bölümüne Vino adlı köpeğin yaptığı gösteri damgasını vurdu. Yetenek Sizsiniz'de Alp Kırşan'ın köpe Vino ile yaptığı gösteri büyük heyecana sahne oldu. Yetenek Sizssiniz köpek Vino'nun nefes kesen gösterisi izle burda.

  

Yetenek Sizsiniz yeni bölüm izle, Yetenek Sizsiniz 19 Ocak izle, Yetenek Sizsiniz izle, Yetenek Sizsiniz son bölüm izle, Yetenek Sizsiniz Türkiye 19 Ocak, Yetenek Sizsiniz Türkiye 19 Ocak 2013 izle, Yetenek Sizsiniz Türkiye acunn izle, Yetenek Sizsiniz türkiye canlı izle, Yetenek Sizsiniz türkiye izle, Yetenek Sizsiniz Türkiye son bölüm izle, Yetenek Sizsiniz Türkiye star tv canlı izle, Yetenek Sizsiniz Türkiye youtube izle.

BugünStar TV ekranlarının sabah kuşağında İnan Bana eğlence programı varken akşam kuşağında Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışma programı yayınlanacak.

Star TV yayın akışı

Sabahın ilk saatlerinde yerli dizi Kadın İsterse saat 05:10'da ekranlara gelirken onu yerli dizi Hayatımın Rolü'nün tekrarı saat 07:00'da takip edecek.Sabah kuşağı saat 08:00'da yerli dizi Acemi Cadı'nın tekrarı ile devam edecek.

Saat 10:00'da Nedir Ne Değildir isimli program ekranlara gelirken onu saat 12:00'da Ne Güzel Evim programı takip edecek.Saat 16:15'da Türk Filmi Öyle Olsun Türk Sineması, saat 17:15'te eğlence programı İnan Bana ekranlarda olacak.

Star TV Haber bülteni saat 19:00'da başlayacak.

Haberlerin ardından saat 19:15'te En Güzel Bölüm programı başlayacak.

Saat 20:00 da seviyen yarışma programı Yetenek Sizsiniz Türkiye yayınlanacak.

Onu saat 23:30'da eğlence programı 3 Adam ekranlarda olacak onu 01:45'da Ah Nerede Türk Sineması takip edecek. Saat 03:20'da Nedir Ne Değildir tekrarı yayınlanacak.

 


YORUMLAR