Yetenek Sizsiniz Türkiye canlı izle Star TV yeni bölüm (28.09.2013)

Bu akşam Star TV ekranlarının sevilen yarışma programı Yetenek Sizsiniz Türkiye Hülya Avşar, Acun Ilıcalı, Eser Yenenler kadrosuyla hazır bulunuyor. Star Tv ekranlarında saat 19.00'da özeti, 20.00'de yeni bölüm

Acun Ilıcalı, Hülya Avşar ve Eser Yenenler'in jüri üyeliğinde Türkiye'nin her yerinden seçilmiş binlerce yarışmacı, yeteneklerini sergileyip, büyük finale kalabilmek için her hafta diğer yarışmacılar ile kıran kırana mücadele ediyor.

Pis Yedili’de Orço Yetenek Sizsiniz’e katıldı - TIKLA İZLE

Yetenek Sizsiniz Türkiye 22 eylül 2013 yeni bölüm. Yeni jüri üyesi Eser Yenenler ile birlikte Cumartesi ve Pazar Star’da. Ekranların beğenilen yarışması ‘Yetenek Sizsiniz Türkiye’ sürprizleri, şovları ve yeni yetenekleriyle Star’da ekrana gelmeye devam ediyor. 

 Acun Ilıcalı'nın yapımcılığını üstlendiği sevilen yarışma Yetenek Sizsiniz Türkiye'de, dans eden İsmail - Berk Çavuşoğlu ve Ömer Tüzdane geceye damga vurdu.

Belki de "O" sensin!

 Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışmasında dans eden İsmail - Berk Çavuşoğlu ve Ömer Tüzdane hem jüri üyelerini hem de izleyicileri adeta büyüledi.

Direk dansıyla Yetenek Sizsiniz'i salladı - TIKLA İZLE

Hülya Avşar krize girdi

Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışmasının önceki bölümünde dansçıların şovları ve vücutları Hülya Avşar'ı büyüledi.

Sevinç Gürmen kimdir - FOTO GALERİ

GECEYE DAMGA VURAN ŞOV
İlginç hikayesi ve ilginç yeteneği ile muhteşem bir şova imza izan Gürsel Yalçın, gecenin en çok beğenilen göstericilerinden biri oldu.

Gürsel Yalçın'ın performansı:

 YORUMLAR