Yetenek sizsiniz türkiye atalay demirci youtube, yetenek sizsiniz türkiye atalay demirci full izle, yetenek sizsiniz türkiye atalay demirci indir, atalay demirci yetenek sizsiniz türkiye full

Yetenek Sizsiziniz Türkiye'nin 2013 finali bu akşam yapıldı. Minik Baha Bayırlı ile son ikiye kalan Stand-up'çı Atalay Demirci Yetenek Sizsiniz Türkiye'nin 2013 yılı birincisi oldu.

Son finalistler seçiliyor! Acun Ilıcalı, Hülya Avşar ve Sergen Yalçın'ın jüri koltuğunda olduğu Yetenek Sizsiniz, Türkiye'nin ilginç yeteneklerini keşfediyor.

Acun Ilıcalı, Hülya Avşar ve Sergen Yalçın Türkiye'nin yeteneklerini aramak üzere birçok şehri geziyor. Türkiye'nin yetenekleri ise, Türkiye'nin en yeteneklisi olduklarını kanıtlamak için kıyasıya yarışıyor.

BAHA KIRDI GEÇİRDİ!

Yetenek Sizsiniz Türkiye'ye katılan 4 yaşındaki Baha Bayırlı yaptığı bateri şovulya hem jüri üyelerini hem de izleyicileri kahkahaya boğdu. Baha'nın bu yeteneği herkesi büyüledi. Sempatik davranışları ile gönüllere taht kuran minik batarist Baha Bayırlı %94 oy olarak finale gitmeye hak kazandı.

İzleyenleri kahkaya boğan bu olay sonrasında ise sosyal medya çalkalandı.

Kullanıcılar paylaştıkları mesajlarda, sosyal medyanın fenomeni haline gelen küçük Baha'ya duydukları sevgiyi dile getirdi.

 İşte Final Yarışmacıları;
Abidin Yurdakul
Barmen Ali Alkan Çömlek
Atalay Demirci
Murtaza Mirağazade
Fire Storm
İrem Okyay’ın sevimli köpeği Cash
Grup Kaşıks
Nahit Yılmaz
Hacivat Karagöz
Family grup
Hakan Çankaya
Game of Gölge
Baha Bayırlı
Tekin Doğan
Sertaç Yay
Kıvanç ve Burak kardeşler
Kemal Zeydan
Berna Canbeldek
Sedat Çalımlı
Hakan Akdoğan
Grup Dir


YORUMLAR