Yetenek Sizsiniz Türkiye 2. Tur, Kıvanç Ve Burakın İlüzyon Gösterisi yetenek sizsinizde izleyenleri şaşırttı!

Yetenek Sizsiniz full hd izle,Yeni bölüm izle,son bölüm izle,Acun Ilıcalı,Hülya Avşar,Sergen Yalçın,Alp Kırşan

Yetenek Sizsiniz Türkiye'de Genç Kıvanç ve Burak yaptıkları inanılmaz illüzyon gösterisi ile herkesi büyülediler. Kıvanç ve Burak Jüri Üyesi ve sunucu Acun Ilıcalının Cep Telefonunu Balık içerisinden çıkartmaları ise harika bir şeydi.
Yetenek Sizsiniz Türkiye yetenek yarışmasında sahne alan 2 illüzyonist Kıvanç ve Burak 2.tur performansında enfes bir gösteri sundular. 2 yarışmacı gösteri öncesi Acun Ilıcalının Cep Telefonunu alarak önce Görüntülü arama yaptılar daha sonra ise telefonu siyah bir poşet gibi bir beze koyarak tavana astılar. daha sonra ise siyah bez indirilmek istenirken yere düşürüldü. tabi o anda Acun Ilıcalı kıp kırmızı oldu. Ancak yerde duran paketi açması için damla isimli genç kıza davet eden 2 yarışmacı kutuyu açmalarını istedi.Damla kutuyu açınca kutunun içerisinden Bir balık çıktı. Yarışmacılar Sergen Yalçın'dan Acun Ilıcalı'yı aramasını istediler, sergen Acunu arayınca Acun Ilıcalının telefonu balık'ın içerisinde çalıyordu. peki nasıl oluyorda balık'ın içerisinde acunun telefonu çalıyordu.!

Daha sonra bir bıçak ile balığı kesen yarışmacılar balığın gövdesinden Acun Ilıcalının Telefonunun özenle korunmuş olarak çıkarttılar ve o sırada Sergen Yalçın Acun Ilıcalı'yı telefon ile arıyordu Telefonun Acun Ilıcalının olduğunu teyit etmek için ve Telefonda Sergen Yazıyordu.
İkili yarışmaya Şakir isimli ördekle başladılar... İzleyicilerden bir gönüllü sahneye çağırıldı. Sahneye çıkan yarışmacıya bir ahşap kova veren Kıvanç-Burak ikilisi siyah kutuya koydukları ördeği bu kovadan çıkararak izleyicileri hayretler içinde bıraktılar.

BUNU NASIL YAPIYOR SUNUZ?..

Kıvanç-Burak ikilisi kendinilerine en çok ilizyon gösterilerini nasıl yaptıklarının sorulduğunu söylediler.

Sahte ördekle gösteriye devam eden ikili bu kezde izleycileri kahkahaya boğdular. Sahte ördekle yapılan ikinci gösterinin amacı ise ilizyon gösterileri ile alay etmekti.

BUNU BİZLERDE YAPABİLİR MİYİZ?..

İkili ilizyon gösterileri sonrası en çok sorulan 2. sorunun 'bunu bizlerde yapabilir miyiz' oldunu söylediler. Seyirciler arasından çağırıdıkları bir bayanla birlikte yapılan gösteride kitaptan okunarak nasıl ilizyon yapıldığı eğelencli ve komik bir dille ele alındı.

Acun'dan bir harf söylemesini isteyen ikili 'B' yanıtını aldılar.

Hülya Avşar'a ise dörk ayaklı bir hayvan söylemesini istediler. Hülya Avşar ise kanguru yanıtını verdi.

Sergen Yalçına'dan da bir meyve söylemesi istendi. Sergen Yalçın ise 'nar' yanıtını verdi.

Tekrar sahneye çağrılan bayan izleyici ise kendisinden istenilen kapalı, bantlanmış kutuyu açtı. Kutunun içerisinden ise bir balık çıktı. Yarışmacı Sergen Yalçından Acun Acun'u aramasını istedi. Sergen Yalcın'ın Acun'u aramasıyla birlikte ise telefon balığın içerisinde çaldı. Balığın içerisinden çıkarılan Acun'un telefonu kendisinine iade edildi.

Sergen Yalçın, Kıvanç ve Burak'a finalde görmek istediğini söyledi.
Dün akşam Acun, Hülya Avşar ve Sergen Yalçın'ın jüri üyesi olduğu Yetenek Sizsiniz'i izleyenler mest oldu. Hakan Akdoğan isimli yarışmacı yaptığı şovuyla izleyenleri kendine hayran bıraktı.

HÜLYA AVŞAR'IN KORKU DOLU ANLARI
Gösterisini jüri üyelerine doğru atlayarak tamamlayan Akdoğan, Hülya Avşar'ın kısa süreli panik yaşamasına sebep oldu.

  Yetenek Sizsiniz Türkiye - Hakan Akdoğan Jüri Üyelerini Üzerine Uçtu İzle... Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışması dün akşam yeni bölümüyle izleyicisinin karşısına çıktı. Yetenek Sizsiniz Türkiye'nin ilk turunda abuda kalkıp basket atan Hakan Akdoğan 2.tur performansıyla yine herkesi şaşırttı. Hakan Akdoğan dün akşam yayınlanan Yetenek Sizsiniz Türkiye'de geceye damgasını vurdu.

Acun Ilıcalı'nın hazırlyaıp sunduğu Perşembe, Cumartesi ve Pazar akşamları izleyici karşısına çıkan, jüriye üyeliğini Acun Ilıcalı, Hülya Avşar ve Sergen Yalçın'ın yaptığı ve Star TV ekranlarından yayınlanan Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışmasının dün akşamki bölüm ile yine heyecan dolu sahnelere neden oldu.

Hakan Akdoğan Yetenek Sizsiniz'in 2. Tur'da yaptığı jimnastik gösterisi ile tam not aldı. Salondaki konuklar Hakan Akdoğan'a %98 oy vererek 2. tura yolladı. 

Renkli yarışmacılar, iddialı performanslar!

Acun Ilıcalı, Hülya Avşar ve Sergen Yalçın'ın jüri koltuğunda olduğu Yetenek Sizsiniz, Türkiye'nin ilginç yeteneklerini keşfediyor.

Acun Ilıcalı, Hülya Avşar ve Sergen Yalçın Türkiye'nin yeteneklerini aramak üzere birçok şehri geziyor. Türkiye'nin yetenekleri ise, Türkiye'nin en yeteneklisi olduklarını kanıtlamak için kıyasıya yarışıyor.

Sahne arkasında ise Alp Kırşan yer alıyor


.

  

 

 


YORUMLAR