Yetenek Sizsiniz Kayserili rapçiler izle - Ben Geldim - Terzi Kaportacı sanayi sitesi

Paçalarından yetenek akan organize sanayi elemanlarından oluşan rapçi grubun performansını izlemek için tıklayın.

Yetenek Sizsizsiniz Türkiye 28 Eylül 2013 izle -    Acun Ilıcalı, Hülya Avşar ve Eser Yenenler'in jüri üyeliğinde Türkiye'nin her yerinden seçilmiş binlerce yarışmacı, yeteneklerini sergileyip, büyük finale kalabilmek için her hafta diğer yarışmacılar ile kıran kırana mücadele ediyor.

Yetenek Sizsiniz Türkiye'de bu akşam Sihirbaz Yuip isimli yarışmacı oldukça renkli şovlarıyla izleyenlerin karşısına çıktı. Şovunu balonlar ile yaptığı figürlerle süsleyen yarışmacı salondan oldukça fazla alkış aldı.

Yaptığı dört ayaklı hayvan figürü, ahtapottan sonra şapkalar, kalp şekillerini saniyeler içinde yapan yarışmacıya kulisin renkli ismi Alp Kırşan da eşlik etti. Lastik eldiveni şişirerek komik bir figür kafası yaratan yarışmacı yeteneklerini sergilerken jüri büyük bir beğeniyle performansı takip etti. Yaptığı figürleri jüriye hediye eden yarışmacıya 3 jüri üyesi de evet dedi ve yarışmacı 2. tura yükseldi.

İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Pis Yedili’de Orço Yetenek Sizsiniz’e katıldı - TIKLA İZLE

Yetenek Sizsiniz Türkiye 22 eylül 2013 yeni bölüm. Yeni jüri üyesi Eser Yenenler ile birlikte Cumartesi ve Pazar Star’da. Ekranların beğenilen yarışması ‘Yetenek Sizsiniz Türkiye’ sürprizleri, şovları ve yeni yetenekleriyle Star’da ekrana gelmeye devam ediyor. 

 Acun Ilıcalı'nın yapımcılığını üstlendiği sevilen yarışma Yetenek Sizsiniz Türkiye'de, dans eden İsmail - Berk Çavuşoğlu ve Ömer Tüzdane geceye damga vurdu.

Belki de "O" sensin!

 Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışmasında dans eden İsmail - Berk Çavuşoğlu ve Ömer Tüzdane hem jüri üyelerini hem de izleyicileri adeta büyüledi.

Direk dansıyla Yetenek Sizsiniz'i salladı - TIKLA İZLE

Hülya Avşar krize girdi

Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışmasının önceki bölümünde dansçıların şovları ve vücutları Hülya Avşar'ı büyüledi.

Sevinç Gürmen kimdir - FOTO GALERİ

GECEYE DAMGA VURAN ŞOV
İlginç hikayesi ve ilginç yeteneği ile muhteşem bir şova imza izan Gürsel Yalçın, gecenin en çok beğenilen göstericilerinden biri oldu.

Gürsel Yalçın'ın performansı:

 

 

 


YORUMLAR