Yetenek Sizsiniz izle,Yetenek Sizsiniz yeni bölüm hd izle, Yetenek Sizsiniz son bölüm hd izle, Star Tv-24 Şubat 2013, Acun Ilıcalı, Hülya Avşar, Segen Yalçın PSY (Gangmam Style)

Bu akşam Star ekranlarında herkes Yetenek Sizsiniz Türkiye'de PSY ve harika şarkısı Gangnam Style İzle meye doyamayacak.Hülya Avşar ile PSY Gangnam Style dansı izle


Bu akşam Star ekranlarında herkes Yetenek Sizsiniz Türkiye'de PSY ve harika şarkısı Gangnam Style İzle meye doyamayacak.

Acun Ilıcalı'nın sunduğu Yetenek Sizsiniz Türkiye yetenek yarışmasında Tüm Dünya tarafından tanınan ve Youtube'a yüklenen şarkısı 1.35 milyon defa izlenen Güney Koreli PSY konuk oluyor. Sahne şovları ve gülünç yüzü ile PSY herkesi çok eğlendirecek.

acun Ilıcalının sunduğu Yetenek Sizsiniz Türkiye bu akşam saat 20.00'da başlayacak ve herkes PSY ve Gangnam Style dansı ve şovları için ekran başına geçecek.

  

 

Birbirinden renkli şovlar!

Yetenek Sizsiniz Türkiye'de farklı yeteneklerin eğlence ve heyecan dolu performansları devam ediyor.

Dj Yıldırım Rap Show,        İZLE       

Acun Ilıcalı, Hülya Avşar ve Sergen Yalçın'ın jüri koltuğunda olduğu Yetenek Sizsiniz, Türkiye'nin ilginç yeteneklerini keşfediyor.

Erkan Tanrıverdi Kepçe Show, izle
Acun Ilıcalı, Hülya Avşar ve Sergen Yalçın Türkiye'nin yeteneklerini aramak üzere birçok şehri geziyor. Türkiye'nin yetenekleri ise, Türkiye'nin en yeteneklisi olduklarını kanıtlamak için kıyasıya yarışıyor.

Sedat Çalımlı Çizim Ve Işık Show,        izle       
Sahne arkasında ise Alp Kırşan yer alıyor 

Behram Ve Ütopya Rap,       İZLE       

Yetenek SizsinizTürkiye'nin dünakşamki bölümünde birbirinden eğlenceli yarışmacılar geceyerenk kattı.

Star Tv'deekranlarındayayınlanan Acun Ilıcalı'nın hazırlayıp sunduğu Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışmasının 2. Turunda Hakan Çankaya'nın taklit komedi performansı herkesi çok güldürdü. Gösteri sonunda izleyiciler Hakan Çankaya'yı ayakta alkışladı.

Hakan Çankaya'ın taklit performansı salondaki seyircilerden %82 oy alarak yarı finale yükseldi.

BAYRAK KRİZİ GÜNDEME OTURDU!

Star TV'de yayınlanan Yetenek Sizsiniz yarışmasının Türkiye 2. Tur etabı dün akşam ekranlara geldi.

TÜRK BAYRAĞINA SİYAH BANT
Acun Ilıcalı'nın yapımcılığını üstlendiği Hülya Avşar ve Sergen Yalçın'ın juri üyeliği yaptığı programda dün akşam yarışmacının formasının üzerinde yer alan Türk Bayrağı'na siyah bant çekildi.

BEŞİKTAŞ FORMASINDAKİ BAYRAK
Yeşilmişik grubu sahnede gösterisini sunarken yarışmacılardan biri üzerindeki Barcelona formasını yırtarak, Sergen Yalçın'ın geçmişte giydiği 10 numaralı Beşiktaş forması ile kameralar karşısında kaldı.

Bu sırada yarışmacının formasındaki reklamların sansürlendiği görüldü ancak izleyicilerin dikkatinden kaçmayan bir de detay vardı. Beşiktaş formasının sol göğsündeki Türk Bayrağı'na da siyah bant çekilmişti.

SOSYAL MEDYADA TEPKİ
Sosyal medya kullanıcıları programında yaşanan bu olaya tepki gösterirken sansürlenen görüntü Twitter ve Facebook'ta çok paylaşılanlardan oldu.

ACUN MEDYADAN AÇIKLAMA
Acun Medya'dan konuyla ilgili jet hızıyla bir açıklama geldi.

Acun Medya'dan yapılan açıklama şöyle:

"Yetenek Sizsiniz Türkiye'de yarışmacıların üzerlerinde ya da ellerinde bayrağımızı kullanarak oylama sırasında seyirciler üzerinde avantaj saglamasına izin verilmemektedir.

Ekip arkadaşlarımız gereğinden fazla hassasiyet göstererek takım formasındaki ay yıldızı bu çerçevede değerlendirmistir. Yaşanan bu durum tamamen teknik bir hatadan ibarettir."


Minik Emir Hülya Avşar'ı çileden çıkardı!

Star tv'de en çok rağbet gören yarışma programlarından birisi olan Yetenek Sizsiniz Türkiye'de Minik emir gündem yarattı!

 

Semazen gösterisi bittikten sonra Hülya Avşara gangnam dansı yapmak için izin isteyen minik Emir hayır yanıtı alınca tepki verircesine taklidini yaparak azda olsa tepkisini ortaya koydu.

Star Tv'nin sevilen programlarından Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışması 2. Tur gösterileriyle dün de devam etti.Yetenek Sizsiniz'e katılan 4 yaşındaki Baha Bayırlı yaptığı bateri şovulya hem jüri üyelerini hem de izleyicileri kahkahaya boğdu. Baha'nın bu yeteneği herkesi büyüledi.

Hülya Avşar yanına çağırıp poposunu ısırdıStar Tv'de yayınlanan 'Yetenek Sizsiniz Türkiye' adlı yarışma programının ikinci tur elemelerine Hülya Avşar'ın yaptığı hareket damgasını vurdu. Bateri performansıyla sahneye gelen 4 yaşındaki sempatik yarışmacı Baha Bayırlı'yı yanına çağıran Avşar, küçük çocuğun poposunu ısırdı. Star tv'nin izlenme rekorları kıran Yetenek Sizsiniz Türkiye'nin ikinci tur elemeleri için yarışan 4 yaşındaki Baha Bayırlı ile Hülya Avşar'ın sahnede yaşadığı olay, sosyal medyayı salladı.

Yarışmanın bu akşam yayınlanan bölümünde jüri üyeleri arasında yer alan ünlü sanatçı, bateri performasıyla sahneye çıkan Baha Bayırlı'yı yanına çağırdı.Hülya Avşar, jüri masasına gelen küçük Baha'nın poposunu seyircilerin şaşkın bakışları arasında ısırdı.

İzleyenleri kahkaya boğan bu olay sonrasında ise sosyal medya çalkalandı.Kullanıcılar paylaştıkları mesajlarda, sosyal medyanın fenomeni haline gelen küçük Baha'ya duydukları sevgiyi dile getirdi.

İşte Baha'nın bateri şovu;

 

 

 


YORUMLAR