Yetenek Sizsiniz 2.Tura çıkan yarışmacılar hangileri ?,Yetenek Sizsiniz Türkiye yeni bölüm izle (27 Ocak 2013)

Yetenek Sizsiniz 2. tur elemeleri bugün de devam ediyor.Yetenek Sizsiniz full hd izle,Yeni bölüm izle,son bölüm izle,Acun Ilıcalı,Hülya Avşar,Sergen Yalçın,Alp Kırşan

   Dün akşam Acun, Hülya Avşar ve Sergen Yalçın'ın jüri üyesi olduğu Yetenek Sizsiniz'i izleyenler mest oldu. Hakan Akdoğan isimli yarışmacı yaptığı şovuyla izleyenleri kendine hayran bıraktı.

HÜLYA AVŞAR'IN KORKU DOLU ANLARI
Gösterisini jüri üyelerine doğru atlayarak tamamlayan Akdoğan, Hülya Avşar'ın kısa süreli panik yaşamasına sebep oldu.

  Yetenek Sizsiniz Türkiye - Hakan Akdoğan Jüri Üyelerini Üzerine Uçtu İzle... Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışması dün akşam yeni bölümüyle izleyicisinin karşısına çıktı. Yetenek Sizsiniz Türkiye'nin ilk turunda abuda kalkıp basket atan Hakan Akdoğan 2.tur performansıyla yine herkesi şaşırttı. Hakan Akdoğan dün akşam yayınlanan Yetenek Sizsiniz Türkiye'de geceye damgasını vurdu.

Acun Ilıcalı'nın hazırlyaıp sunduğu Perşembe, Cumartesi ve Pazar akşamları izleyici karşısına çıkan, jüriye üyeliğini Acun Ilıcalı, Hülya Avşar ve Sergen Yalçın'ın yaptığı ve Star TV ekranlarından yayınlanan Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışmasının dün akşamki bölüm ile yine heyecan dolu sahnelere neden oldu.

Hakan Akdoğan Yetenek Sizsiniz'in 2. Tur'da yaptığı jimnastik gösterisi ile tam not aldı. Salondaki konuklar Hakan Akdoğan'a %98 oy vererek 2. tura yolladı. 

Renkli yarışmacılar, iddialı performanslar!

Acun Ilıcalı, Hülya Avşar ve Sergen Yalçın'ın jüri koltuğunda olduğu Yetenek Sizsiniz, Türkiye'nin ilginç yeteneklerini keşfediyor.

Acun Ilıcalı, Hülya Avşar ve Sergen Yalçın Türkiye'nin yeteneklerini aramak üzere birçok şehri geziyor. Türkiye'nin yetenekleri ise, Türkiye'nin en yeteneklisi olduklarını kanıtlamak için kıyasıya yarışıyor.

Sahne arkasında ise Alp Kırşan yer alıyor


.

  

 


YORUMLAR