Yetenek sizsiniz ,2. Tur performansı izle Acun Ilıcalı Hülya Avşar Sergen Yalçın Alp Kırşan ,Yetenek Sizsiniz Şilan Dilan Serkan türküleri 2. tur izle

Yetenek Sizsiniz full hd izle, Yeni bölüm izle, son bölüm izle, yeni bölüm hd izle, son bölüm hd izle, yeni bölüm full hd izle

yetenek sizsiniz türkiye yarışması 2. turunda zekanın anahtarı matemetik show performansı.

Yetenek Sizsiniz Türkiye Zekanın anahtarı gösterisi hayretler içinde izlendi.Yetenek sizsiniz Türkiye 'nin bu akşamki programına çıkan zekanın anahtarları grubu ağızları açık bıraktı.
Zekanın anahtarı grubundaki çocuklarının yaş itibari ile yapmış oldukları matematiksel işlemler herkesi şaşırttı diyebiliriz. Öyleki gösteri bittikten sonra sahneye çıkıp ben tek basamaklı toplama çıkarma işlemi yaparım demesine rağmen yapamadı.
 

Çocuklar ise 3 basamaklı işlemleri yapıyorlar ve hatta aralarından bir kız sadece rakamların ses tonundan toplamını işlemini başarı ile yaptı.


Recep İvedik taklidi. Hakan Çankaya, tıpatıp Recep İvedik. Müthiş taklitleri ile slonu gülmekten kırdı geçirdi. Hakan Çankaya, çok özel bir gösteri sundu. Yetenek Sizsiniz Türkiye'de komedi dalında en başaralı isimlerden., Hülya Avşar, Acun ılıcalı ve Sergen Yalçın çok beğendi onu. Salon da çok güldü.

Yetenek Sizsiniz Türkiye'de müthiş Fatih Terim, Recep İvedik, Aşık Veysel, Mahsun Kırmızıgül, Azer Bülbül taklitleri.
HAKAN ÇANKAYA İÇİN NE DEDİLER?
Sergen Yalçın: Çok yetenekli bir yarışmacısınız. Üretebiliyorsunuz. Recep İvedik taklidi de gayet güzeldi. Bu yarışmada artık bir yerlere gelmen gerektiğini düşünüyorum.
Hülya Avşar: Çok başarılısın, katılarak güldüm.
Acun Ilıcalı: Çok başarılı umarım geçen sezonki gibi bir şanssızlık olmaz.
Hakan Çankaya yüzde 82 oranınd oy aldı.
Yetenek Sizsiniz 2. Tur Ali Alkan Çömlek performansı izle. Yetenek Sizsiniz Türkiye Barmen Ali Alkan Çömlek şov geceye damgasını vurdu. Yetenek Sizsiniz Türkiye - Ali Alkan barmen show. Yetenek Sizsiniz Türkiye'de Barmen Ali Alkan Çömlek 2. Tur Gösterisi ile izleyicilerden muhteşem puan aldı. Yetenek Sizsiniz Ali Alkan izle . Ali Alkan Çömlek şişe gösterisi 2. tur 02 Şubat 2013

Barmen Ali Alkan Çömlek yaptığı şov ile başta Acun Ilıcalı olmak üzere bütün izleyenleri kendine hayran bıraktı.Performansında sınırları iyice zorlayan Ali Alkan, aksesuar olarak taktığı şapkasını ve yeleğini şovu sırasında çıkarttı..Bu muhteşem gösteri karşısında stüdyoda bulunan izleyenler yarışmacıyı ayakta alkışladı..

Ali Alkan Çömlek ' in performansı sonunda yaptığı muziplikler ile herkesi güldüren Alp Kirşan stüdyoya geldi.Acun Ilıcalı ve Hülya Avşar ' ın ısrarları üzerine o da mini bir şov yaptı.. Alp Kirşan bir kaç deneme sonrası bir hareketi yapmayı başardı.Yarışmacı Ali Alkan Çömlek oylama sonucu % 96 aldı..

Ali ' nin bu performansı sonucu Acun Ilıcalı ' ' Bence dünya çapında bir gösteriydi.. Zaten seyirci de oyları ile bunu gösterdi. ' ' diyerek yarışmacının performansını çok beğendiğini söyledi.Yetenek Sizsiniz Türkiye'nin bu geceki bölümünde Ali Alkan Çömlek'in barmenlik gösterisi geceye damga vurdu.Çömlek, yaklaşık 3 yıldır hazırlandığı ' Şişe çevirirken yeleğini giyme ' gösterisiyle izleyiciyi büyüledi.

ŞİŞE ÇEVİRİRKEN YELEK GİYDİ

Sergen Yalçın'ın, daha önceki performanslarına dayanarak ' gördüğüm en iyi yarışmacı ' dediği Ali Çömlek, 3 yıl önce yaptığı ' şişe çevirirken yelek çıkarma ' yı ' yelek giyme ' olarak değiştirdi. Stüdyodaki izleyicinin de büyük beğenisini toplayan Ali Alkan Çömlek, yüzde 96 gibi büyük bir beğeni oranıyla 2. turu geçmeye hak kazandı.
 


YORUMLAR