Yetenek Sizsini Türkiye 30 Aralık 2012 Atalay Demirci bütün salonu kahkahaya boğdu. Atalay Demirci performansını izle..

30.12.2012,Yetenek Sizsiniz hd izle,Yetenek Sizsiniz seyret,Yetenek Sizsiniz full hd izle, Yeni bölüm izle, son bölüm izle, yeni bölüm hd izle, son bölüm hd izle, yeni bölüm full hd izle

 Yetenek Sizsiniz Türkiye yarı finalinde Atalay Demirci stand-up gösterisi ile kırdı geçirdi.Salondakileri ve Juriyi gülmekten kırıp geçiren Atalay Demirci Show'u ile beğeni topladı.
İlk kez elemelerde büyük beğeni toplayan Atalay Demirci bu kez Yetenek Sizsiniz Türkiye'de yarı finalde ekranlara geldi.Yaptığı bir birinden güzel espirilerle Jüriyi gülmekten kıran Atalay'a Hülya Avşar yine kalem fırlattı.Hem ekran başındakileri hemde salondakileri gülmekten kırıp geçiren Atalay salondan büyük alkış aldı.
Yetenek Sizsiniz Türkiye öyle gözüküyor ki Türkiye'ye yeni bir stand-upçı kazandıracak.Taraflı tarafsız herkesin beğenisini kazanan Atalay Demirci için yarışmanında kesin favorisi gözü ile bakılıyor.

 

 Yetenek Sizsiniz'in dün geceki bölümünde Atalay Demirci'nin stand up gösterisi geceye damgasını vurdu.

TAM NOT ALDI
Muhteşem gösteri salonu kahkahaya boğarken, Atalay Demirci ilk etapta gösteriyi beğenmeyen Hülya Avşar dahil tüm jüri üyelerinden tam not aldı.

CEM YILMAZ'IN TAHTINA ADAY DEDİLER
Acun ve Sergen'in de kahkaha atarak izlediği Atalay Demirci, gecenin ilerleyen saatlerinde Twitter'da en çok konuşulanlar arasına girmeyi başardı. Atalay'ın şovu kısa sürede internette tıklanma rekorları kırarken, "Cem Yılmaz'ın tahtına aday" yorumları da yapıldı.

İşte kahkahaya boğan o şov;

 


YORUMLAR