Yalan Dünya 67. Bölüm 20 Aralık

Yalan Dünya 66. bölüm izle, Yalan Dünya 66. bölüm tek parça izle, Yalan Dünya 67. bölüm fragmanı, Rıza ve Deniz’i bir türlü ayırmayı başaramayan aileler ortak bir kararla terası bölmeye karar verirler.

Yalan Dünya 13 Aralık tarihinde yayınlanan 66. bölümüyle yine ekran başındakilere keyifli zaman geçirtti. Yeniden izlemek ve kaçıranlar için işte Yalan Dünya...

YALAN DÜNYA 66. BÖLÜM İZLE

YALAN DÜNYA 67. BÖLÜM FRAGMAN İZLE

Rıza ve Deniz’i bir türlü ayırmayı başaramayan aileler, ortak bir kararla terası bölmeye karar veriyorlar.

Terasta yaşanan son kavgadan sonra Kocabaşlar Rıza’yı Deniz’den vazgeçirmek, Alsancaklar da Deniz’e Rıza’yı unutturmak için kötüleme kampanyası başlatırlar. En sonunda iki aile de çocuklarına “ya o, ya biz” diyerek son noktayı koyarlar. Her şeye rağmen görüşmeye devam eden Rıza, Deniz’e gizlice evlenmelerini teklif eder.

Nurhayat ise Alsancaklar’a iyice yerleşmiştir. Deniz’in odasını paylaşan Nurhayat, babasını susturmak adına Emir’den yüzük takmalarını ister. İşin ciddiye binmesi Emir’in gözünü fena korkutur. Nurhayat’ı sevmesine karşın evlenmek istememektedir. Ancak evlenmezse de, bir yanda Nurhayat’ın babası, diğer yanda psikopat abisi... Tek parça hayatta kalması çok zordur. Emir, son çare Nurhayat’ı evlilikten soğutmak için bir plan yapar.

Rıza ve Deniz’i bir türlü ayırmayı başaramayan aileler ortak bir kararla terası bölmeye karar verirler. Böylece ortak kullanım alanı olan terasa çıkan Rıza ve Deniz birbirlerini görmeyeceklerdir.

Yalan Dünya, Yalan Dünya 67. bölüm izle, Yalan Dünya 67. bölüm fragmanı izle, Yalan Dünya 67. bölüm 13 Aralık izle, Yalan Dünya 67. bölüm canlı yayın izle, Yalan Dünya 67. bölüm 13 Aralık Kanal D canlı izle Yalan Dünya 67. bölüm Kanal D izle, Yalan Dünya 67. bölüm tek parça izle

YALAN DÜNYA YENİ BÖLÜM İZLE

Orçun ise eve sakallı kertenkele almıştır. Onu vejeteryan olarak tanıtsa da, hayvan feci şekilde etoburdur. En çok da canlı hamam böceği sevmektedir.

Ahmet, Tülin ile Zerrin’i Çağatay’ın açtığı Çin restaurantında çalışmaya ikna eder. İlk çalışma günü olaysız geçse de, ikinci akşam Bünyamin’in babası ile sürpriz bir şekilde yemeğe gelmesi ortalığın fena karışmasına neden olur.

Yalan Dünya, Yalan Dünya 66. bölüm izle, Yalan Dünya 66. bölüm fragmanı izle, Yalan Dünya 66. bölüm 20 Aralık izle, Yalan Dünya 66. bölüm canlı yayın izle, Yalan Dünya 66. bölüm 20 Aralık Kanal D canlı izle Yalan Dünya 66. bölüm Kanal D izle, Yalan Dünya 66. bölüm tek parça izle

Nurhayat, hayatı tehlikede olan Emir’i korumak için Bünyamin’e evleneceklerini söyler. Bunu duyan Yıldırım Bey, vakit kaybetmeden duruma resmiyet kazandırmak üzere Emir’in kapısına dayanır.

Rıza ve Deniz tüm engellere rağmen buluşmayı başarırlar ancak, teras devriye güçleri olaya anında müdahale eder. Terasta yeni bir meydan muhaberesi yaşanır.

 Yalan Dünya 65. Bölüm fragmanları izle. Yalan Dünya 65. Bölüm bütün fragmanları seyret. Yalan Dünya fragmanı izle. Yalan Dünya 65. Bölüm bütün fragmanları izle, Kanal D dizi izle... Yalan Dünya 65. Bölüm fragmanları izle, Yalan Dünya 65. Bölüm fragmanları izle, fenomen dizi Yalan Dünya 65. Bölümü ile Kanal D dizi izle.

 YALAN DÜNYA KAMERA ARKASI FOTOĞRAFLARI VE VİDEOSU:

  


YORUMLAR