Yalan Dünya 67. Bölüm 1.Parça 3.Sezon tek parça izle

Deniz de Rıza da artık ilişkilerini ailelerinden saklamazlar. Fakat her iki ailede birbiriyle selamı sabahı keser. Yalan Dünya 68. Bölüm fragman izle.

Kanal D ekranlarının komedi dizisi Yalan Dünya 67.Bölüm ile ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Cuma akşamlarının eğlence kaynağı dizisi Yalan Dünya yarın akşam ekranlara gelecek. Dizide Altan Erkekli, Gülse Birsel, Olgun Şimşek, Beyazıt Öztürk, Hasibe Eren, Füsun Demirel, Gupse Özay, Rutkay Aziz ve Hümeyra gibi ünlü isimlerin rol aldığı dizinin yönetmenliğini de Jale Atabey Özberk yapıyor. Birbirinden çok zıt ve farklı iki aile, bir takım tesadüfler sonucu yan yana yaşamaya mahkum olmasını konu edinen dizi yarın akşam saat 20:00'da Kanal D ekranlarından yayınlanacak.

YALAN DÜNYA 68. BÖLÜM FRAGMANI İZLE

YALAN DÜNYA 67. BÖLÜM İZLE

 

Yalan Dünya, Yalan Dünya hd, Yalan Dünya tek parça, Yalan Dünya full, Yalan Dünya full hd, Yalan Dünya full tek parça, Yalan Dünya fragman, Yalan Dünya fragmanı hd, Yalan Dünya fragmanı tek parça, Yalan Dünya 67.Bölüm, Yalan Dünya 67.Bölüm hd, Yalan Dünya 67.Bölüm tek parça, Yalan Dünya 67.Bölüm full, Yalan Dünya 67.Bölüm tek parça.

Yalan Dünya dizisinde bu hafta neler yaşanacak? Yalan Dünya dizisinde ne gibi sürprizler izleyenleri bekliyor olacak? Yalan Dünya dizisi 67.Bölüm ile ekranlara geliyor. Yalan Dünya dizisinde bu hafta Terasta baz istasyonu krizi yaşanıyor. İşte merak edilen Yalan Dünya dizisinin 67.Bölüm özet ve fragmanı.

YALAN DÜNYA 67.BÖLÜM

Deniz de Rıza da artık ilişkilerini ailelerinden saklamazlar. Fakat her iki ailede birbiriyle selamı sabahı keser. Deniz ve Rıza, ailelerinin arasını nasıl düzelteceklerini kara kara düşünürlerken, reddedilen Çağatay kendini alkole verir ve teselliyi Zerrin de arar.

Selahattin ise birden bire terasa ışıklı reklam panosu diker. Herkes nereden çıktığını merak ederken, Selahattin’in esas amacı, evdeki ve mahalledekilerden gizli taktırdığı baz istasyonunu kamufle etmektir...

YALAN DÜNYA 67.BÖLÜM FRAGMANI


YORUMLAR