Yalan Dünya 60.Bölüm izle, Yalan Dünya 60.Bölüm tek parça izle, Yalan Dünya 60.Bölüm full izle,Yalan Dünya son bölüm izle

Yalan Dünya izle, Yalan Dünya 60.Bölüm hd izle, Yalan Dünya 59.son bölüm, Yalan Dünya 60.Bölüm 25 Ekim 2013.

Yalan Dünya İzle - Yalan Dünya 60. Bölüm Full (25 Ekim Cuma, Star TV) Yalan Dünya dizisinin yeni bölümü 25 Ekim Cuma günü yani bu akşam yayınlanıyor. Yalan Dünya 60. bölüm fragmanları ve yeni bölümün özeti ve Yalan Dünya canlı dizi izleme bağlantısı burada. Yalan Dünya dizisini internetten izlemek için tıkla... 

Yalan Dünyadizisinin 60. bölümünde yine izleyicileri pek çok komik olay bekliyor. Doğum günleri peş peşe olan Timur ile Şehmuz'dan, Timur'un doğum günü kutlanıp Şehmuz'unki unutulunca terasta kriz yaşanıyor. Yalan Dünya dizisinin 60. bölümü 25 Ekim Cuma akşamı yani bugün Kanal D'de ekrana geliyor. Yalan dünya dizisinin fragmanını haberimizden izleyebilir ve Yalan Dünya 60. bölüm özetini okuyabilirsiniz. Ayrıca haberin sonunda Yalan Dünya internetten canlı dizi izleme bağlantısı da bulunuyor.

Yalan Dünya 60. bölüm fragmanıu izle Yalan Dünya yeni fragmanı çıktı. Yalan Dünya 60. yeni bölümde terasta doğum günü krizi yaşanıyor. Yalan Dünya 60. yeni bölüm fragmanı İzle.Yalan Dünya seyret. Yalan Dünya yeni bölüm yine bol bol kahkaha dolu. Yalan Dünya yeni bölüm ile bu akşam saat 20.00 da Kanal d ekranlarında olacak.

Yalan Dünya 60. bölüm fragmanıu izle Yalan Dünya yeni fragmanı çıktı. Yalan Dünya 60. yeni bölümde terasta doğum günü krizi yaşanıyor. Yalan Dünya 60. yeni bölüm fragmanı İzle.Yalan Dünya seyret. Yalan Dünya yeni bölüm yine bol bol kahkaha dolu. Yalan Dünya yeni bölüm ile bu akşam saat 20.00 da Kanal d ekranlarında olacak. 

Yalan Dünya 60. Bölüm Özeti:

Alsancaklar artık iyiden iyiye İstanbul'da kalmaya karar vermişlerdir. Bu durum yandakileri fazlasıyla tedirgin eder. Para sıkıntısı çeken ailenin, Rıza'yı damat olarak gözlerine kestirdiğine emindirler. Bu nedenle Rıza'yı Deniz'e kaptırmamak için önlem alırlar.

Ancak Çiğdem Hanım'ın daha farklı planları vardır. Kızına şöhretli, paralı aktör olan Çağatay Koç'u yakıştırmaktadır. İkiliyi yakınlaştırmak için de Çağatay'ı Timur'un doğum gününe davet eder.Zerrin ise Bünyamin'in babasına ettiği küfür ve kaba davranışların bedelini ödemektedir. Yıldırım, Bünyamin'e acil olarak Zerrin'den ayrılma talimatı vermiştir. Bu konuda kendisine yardım için Nurhayat'tan medet uman Zerrin, onun da babasından yana olduğunu öğrenince iyice yıkılır. Nurhayat'a bilenen Zerrin, ona bunu ödetecek ve kendisine yardım etmesini sağlayacak bir plan yapar. Bu plandan habersiz olan Nurhayat, Zerrin'le anlaştıkları gibi Emir ile Bünyamin'in ofisine gider.

Yalan Dünya 59.Bölüm özeti...

Yalan Dünya 59. bölüm; Terasta, ortam da hava da gergindir. Ne Kocabaşlar’ın Alsancaklar’ı, ne de Alsancaklar’ın Kocabaşlar’ı görmeye tahammülleri yoktur. Yalan Dünya 59. bölümde Rıza ve Deniz, ailelerini yumuşatmak için ellerinden geleni yaparlar.

11 ekim Yalan Dünya 59. bölüm Nurhayat’la konuşma ve sadece elini öpme dışında hiç bir şekilde ileri gidemeyen Emir’in ise yüzünü sivilce basar. Tülay tarafından eve alınmayan Yalan Dünya 59. bölüm Selahattin, kendini affettirme çabasındadır. Fakat Tülay bu kez çok kararlıdır. Gülistan’ın hamileliğini hazmetmesi imkansızdır. Selahattin ona evi satın alacak parayı getireceğine söz verir. Ancak parayı nereden bulacağını kara kara düşünürken aklına araba gelir. Herkesten gizli, aile arabasını satmaya karar verir.

 

 

YORUMLAR