Yalan Dünya 59. Bölüm izle full tek parça izle Kanal D dizi izle,Yalan Dünya Yeni Bölüm İzle (59. Bölüm)

Yalan Dünya 59. Bölüm izle. Yalan Dünya 59. Bölüm full izle. Yalan Dünya 59. Bölüm seyret. Yalan Dünya son bölüm izle tıkla dizi izle...

Yalan Dünya Kanal D Canlı İzle - Yalan Dünya 59. Yeni Canlı İzle ...

Yalan Dünya 59. Bölüm dün Akşam Kanal D'de.. Yalan Dünya dizisi geçtiğimiz hafta yeni sezona başladı. Yalan Dünya 59. bölüm DÜN  akşam kanal d ekranlarında. Yalan Dünya 59. bölümde neler oluyor? Yalan Dünya yeni bölümü ile kahkaha dolu anlar yaşatmaya geldi. Terastakiler birbirlerine küsüyor. Kocabaşlar ile Alsancaklar arasında soğuk rüzgarlar esiyor. Terasta, ortam da hava da gergindir. Ne Kocabaşlar’ın Alsancaklar’ı, ne de Alsancaklar’ın Kocabaşlar’ı görmeye tahammülleri yoktur.

Rıza ve Deniz, ailelerini yumuşatmak için ellerinden geleni yaparlar ancak, durum pek de ümit verici değildir. Kocabaşlar kiraya yüklü zam ister. Alsancaklar ise ev arayışına girer. Nurhayat’la konuşma ve sadece elini öpme dışında hiç bir şekilde ileri gidemeyen Emir’in ise yüzünü sivilce basar. Tülay tarafından eve alınmayan Selahattin, kendini affettirme çabasındadır.

Ünlü şovmen köpeğine özel bot gönderdi - FOTO GALERİ

Fakat Tülay bu kez çok kararlıdır. Gülistan’ın hamileliğini hazmetmesi imkansızdır. Üstelik evinden de çıkartılmaktadır. Selahattin ona evi satın alacak parayı getireceğine söz verir. Ancak parayı nereden bulacağını kara kara düşünürken aklına araba gelir. Herkesten gizli, aile arabasını satmaya karar verir. Babası ile arası, işteki başarısızlıkları nedeniyle açık olan Bünyamin, ıstakoz işine girer. Aldığı ıstakozları restaurantlara satacaktır. Satana kadar da onları bakması için Zerrin’e getirir. Bünyamin’den romantik jetler yerine evinde ıstakoz çiftliği kurulan Zerrin, baktıkça içini kaldıran böceklerle ne yapacağını şaşırır.


Kanal D’nin sevilen komedi dizisi “Yalan Dünya” Cuma Akşamı kahkaha dolu bir bölümle ekrana geliyor. Dizinin bu bölümünde; Kocabaşlar ile Alsancaklar arasında soğuk rüzgarlar esiyor.Yalan Dünya 59. Bölüm Fragmanı İzle,Yalan Dünya Fragman İzle,Yalan Dünya Yeni ve Son Bölüm Fragmanı İzle. Yalan Dünya 59. bölüm fragmanı yayınlandı Yeni sezon 11 Ekim 2013.. Yalan Dünya dün akşam yepyeni bölümüyle başladı. Dİziye yeni katılan Hümeyra ve Rutkay Aziz seyirciyi kahkaya boğdu. Zerrin ise hiç formunu kaybetmemiş.

YALAN DÜNYA KADROSU
Dizi Türü: Komedi
Yaratıcı: Gülse Birsel
Yönetmen: Jale Atabey Özberk
Senarist: Gülse Birsel
Oyuncular: Gülse Birsel -> Deniz
Beyazıt Öztürk -> Rıza
Olgun Şimşek -> Selahattin, Ahmet
Hasibe Eren -> Gülistan
Sarp Apak -> Emir
Altan Erkekli -> Şehmuz

İşler Güçler'de Yalan Dünya taklitleri

 

Orçun'un seks hayatı ile gönderme 

Orçun Beşiktaş'ın ilk 11'ini tek seferde saydı

 


YORUMLAR