Yalan Dünya 57.Bölüm izle, Yalan Dünya 57. Bölüm 720p Tek Parça online izle, Yalan Dünya 57. Bölüm 720p Tek Parça seyret

Yalan Dünya 57. Bölüm Tek Parça izle, Yalan Dünya 57. Bölüm Tek Parça online izle, Yalan Dünya 57. Bölüm Tek Parça seyret.

Yalan Dünya İzle - 57. Bölüm Yeni Sezon (27 Eylül Cuma, Kanal D) Hümeyra ile Rutkay Aziz Yalan Dünya'da.. Yalan Dünya yeni sezonu bu akşam Kanal D'de başlıyor. Yalan Dünya dizisi yeni sezonda Hümeyra ve Rutkay Aziz'in katılımı ile seyircilerin karşısına çıkacak. İşte Yalan Dünya yeni sezon 57. bölüm fragmanları ve Yalan Dünya dizi izleme bağlantısı... Yalan Dünya dizisi yeni sezona yeni bölümleri ile Kanal D'de bugün yani 27 Eylül Cuma akşamı başlıyor.

Senaryosunu Gülse Birsel'in yazdığı Yalan Dünya dizisine yeni sezonda oyuncular Hümeyra ve Rutkay Aziz de katılıyor. Zenginleşen kadrosu ile bu sezon da iddialı olan Yalan Dünya dizisinin yeni sezon ilk bölümü olan 57. bölümde yaz tatili bitmiştir. Kocabaşlar, Antakya'dan; Denizler, Çeşme'den eve dönerler. Düğünden kaçtığı için abisi tarafından yaz boyunca Büyükada'ya gönderilen Nurhayat, gelir gelmez Emir'le buluşur. İkili, herkesten gizleyerek aşklarını yürütmeye çalışırlar. Aslında Deniz ve Rıza'nın da Nurhayatlardan farkı yoktur. Kocabaşlar'dan sır gibi sakladıkları ilişkileri aynen devam etmektedir. 

Yalan Dünya 57. Bölüm izle...

Yaz tatili bitmiş, Cihangir sakinleri semtlerine geri dönmüştür. Kocabaşlar, Antakya’dan, Denizler, Çeşme’den dönerler. Düğünden kaçtığı için abisi tarafından yaz boyunca Büyükada’ya gönderilen Nurhayat, gelir gelmez Emir’le buluşur. İkili, herkesten gizli aşklarını yürütmeye çalışırlar. Deniz ve Rıza’nın da Nurhayat’lardan farkı yoktur. Kocabaşlar’dan sır gibi sakladıkları ilişkileri tam gaz devam etmektedir. Zerrin ise bunalımdadır. Tam 17 bin TL’lik kredi kartı borcu nedeniyle evine haciz gelir.

Hamile olan Gülistan ve ailesini, ilk karşılamaya ise Vasfiye Teyze gelir. Yandaki komşulardan aldığı anahtarla onları kendi evlerinde beklemektedir. Bu ilk karşılama şokunu atlatan Kocabaşlar’ı esasında daha büyük bir sürpriz beklemektedir. Deniz’in anne ve babası İzmir’den, onlarda kalmaya gelir. Çiğdem ve Timur Alsancak çiftti gelir gelmez yan komşuları ile tanışmakta gecikmezler. İki tarafın da çok farklı kültürden geldikleri ve büyük sürtüşmelerin yaşanacağı daha ilk dakikadan belli olur.

Bu durum Deniz ile Rıza’yı daha da strese sokar. Gülistan ise saat başı aşererek, Selahattin’e dünyayı dar eder. Gülistan’ın hamile olduğunu saklamaya çalışan Selahattin, hem Gülistan’ın isteklerine hem de Tülay’ı görmeye çalışırken helak olur. Sette ise Zahter krizi vardır. Tatilde, Açılay’ın diziden ayrıldığını unutan Tufan, senaryoda Zahter’e rol yazdırmıştır. Şimdi Zahter’i kimin oynayacağı belli değildir. Gizli gizli görüşen Nurhayat ve Emir evin boş olacağını zannederek plan yaparlar. Ancak aynı gece Rıza ve Deniz’in evde randevusu vardır. Üstelik işler dördü için de beklediklerinin aksine gelişir. Kocabaşlar’ın teras terliklerini Çiğdem’in tek tek aşağı atması işlerin daha da karışmasına neden olur.


YORUMLAR